Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за тест на Airbag на Фабия


trimata

Recommended Posts

Здравейте,

след една кратка интервенция по вратите и малка част от таблото на колата (СЛОЖИХ ВАТА) светна лампичката на еърбеговете. Като пусна тест на VAG-COM и ми казва, че може да повреди ако са с определен номер.....

 

Въпросът ми е как да видя номера на еърбег модула?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нешо постовете да не се губят? някой добър човек ми беше дал този линк :

http://www.ross-tech.com/vag-com/vw_issues.html , слде като влезнах след малко мнението му го нямаше! Блягоедаря му, който и да е.

 

Преди ден-два и аз пуснах едно мнение, ама явно не се е появило.

 

Ще оусна нарочна тема за ватата днес-утре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз го бях пуснал, ама се засрамих и го изтрих, щото във етос-а видях, че не е там на Фабията модула ... Сега, като гледам в ElsaWin наистина е там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледах ЕТКА, но там не мога да видя къде точно е местонахожденето му. НОмера е, че някак си не ми се разглабя половината табло за пореден път, за да стигна до модула (в добрия случай)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според това, което аз гледам, при Фабията е на същото място, както при VW, обаче разглобяването е кофти, трябва да се махне централната конзола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 година по-късно...

Колега даи ми номера на шасито ти и ще ти дам точният каталожен номер на модула за управление на въздушните възглавници. Не е нужно да се сваля таблото. Само пластмасите около скоростният лост. И човек с дълги пръсти. Две гаики М6 вдясно и 2 вляво и е вън. Остава само на куплунг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Колега даи ми номера на шасито ти и ще ти дам точният каталожен номер на модула за управление на въздушните възглавници. Не е нужно да се сваля таблото. Само пластмасите около скоростният лост. И човек с дълги пръсти. Две гаики М6 вдясно и 2 вляво и е вън. Остава само на куплунг

 

 

Благодаря,

Намерих модула, видях му и номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.