Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за спирачни дискове за Фелиция


anticop

Recommended Posts

Колеги, интересува ме дали някой от вас знае, дали спирачните дискове за Фелиция са идентични с тези за Голф2,3. Защото съм си харесал едни нарязани дискове Брембро, ама са за Голф 2,3.Знам че разстоянията на главината са еднакви(и при 2-та автомобила са на 100), но пък все пак да питам.

Благодаря ви предварително за отзивчивостта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За брембо макс ли става въпрос? Главините съвпадат но ако е двойно вентилиран тоест диска е двоен няма да стане трябва и апарати да се земат от голф. Провери, мисля че ауто 1 или ауто плюс внасяха брембо дали има единични само...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не е винтилиран.Просто е нарязан.Много странни дискове-черни са.Аз знам че растоянията на главината ще съвпаднат.Мисълта ми беше да не са по големи като диаметър самите дискове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи, ако е за гти голф със сигурност е по голям като диаметър но ако е за 1.3 или 1.6 може и да стане ама трябва да се провери имах някъде ръководство за голф трябва да потърся да видим дали съвпадат. http://www.brembo.com/ENG/AfterMarketBr ... mboMAX.htm за това ли става въпрос?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.