Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Марка газов инжекцион?


pigoff

Каква марка газов инжекцион бихте си сложили, ако имахте възможност да си го позволите?  

9 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Привет, колеги!

Имам честта като бъдещ собственик на Шкода Фабия2 Комби(до15 дни) с двигател 1.4 16V 86к.с. да ви попитам следният въпрос:

Препоръчайте ми марка газов инжекцион за този двигател, моля?

Спрял съм се на няколко марки Landi Renzo, Lovato &BRC, като искам да добавя че цената е без значение, интересуваме най-вече качеството.

Благодаря на всички предварително! :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши на Bobi Doctora той е доста вчас по-специялно с газовата

инжекция, слагал е на Октавията си такъв, може да ти сподели и неговия опит, също така да те насочи към сервиз, в който да ти я монтират :)

 

Само, че мисля че не влиза в условията на гаранцията ако си сложиш газова :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казаха че ако я монтира дилъра на Шкода няма проблем, просто отпада гаранцията на ГНП?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм колега, но реалността е по-различна.

Не искам да си купя дизел поради факта че неможах да свикна с поведението на дизеловата кола(Карам Citroen Xantia `99HDI 110hp), бензиновата ми харесва повече.

Но тук идеята е друга:

Защо да не ползваме гориво което да замърсява по-малко, по-евтино е, пък и не сме тръгнали на състезание все пак?

Това гориво има противопоказност само за уплътненията(гарнитурите) на двигателя и гърнетата, но за всичко останало е по-добре на газ, колата работи по-тихо, пази маслото в двигателя(не отмива цилиндрите като бензина), което пък от своя страна дава по-дълъг живот на двигателя, пази свещите(въпреки че се налага по-честа смяна за постигане на по-добра работа на двигателя) и още много други причини....

И какво означава НАПРАВЕНА ЗА БЕНЗИН?

ИЛИ ПЪК МЪЧИТЕ НА ГАЗ?

Това са предразсъдъци!

имам навъртяни над 200 000км за 3години само на газ и още 50 000 на бенз и нафта и мога да кажа че като поддръжка е най-евтино на газ, след това на бензин и най-накрая на нафта(ТОВА СА ФАКТИ!).

Изводът ми е направен от парите дадени за определен брой километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой има ли представа какво представлява Jetspark монтира се на газовите уредби при някакьв майстор в Пловдив

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.