Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

въпрос за октавиа 1


toyota_devil

Recommended Posts

Колеги, някой от вас да знае къде се намира гредата на октавиа 1 от задната страна. Искам да слагам парктроник, но някак си не ми се иска да дупча на сляпо... Идеята ми беше да сложа сензорите в черната пластмаса на бронята, но не знам дали там някъде няма да попадна на гредата...

Благодаря предварително.

Поздрави!! :D

 

П.П става въпрос за черната ивица...

 

 

 

 

vrs_back.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма ли как да погледнеш къде е? Или поне да протегнеш една ръка и да провериш :mrgreen: И все пак си мисля, че няма да е проблем да сложиш сензорите там, където си решил. После да пуснеш една тема с картинки "кое-как-защо", за да е полезно за следващите, които ще го правят!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням отдолу е задънено и не може да се бръкне. :roll:

 

именно, затова и питам, просто предположих, че все някой ще се е борил, иначе за снимките, няма проблем само да се наканя да го правя и да си намеря някой за подкрепа и който е по-добър с бормашината от мене, че аз ще у***а нещо 100 на 100 :oops: :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.