Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Навигация за фабия


s-line

Recommended Posts

Здравейте,

Рових се доасега в интернет и в мобиле.де, видях фабии РС може би по нови години но имаше такива с навигация/имаше телевизор посредата :lol: / Та ме интересува някой има ли такова нещо, и въобще харесва ми много и искам да си намеря, на другата кола имам и ми е кеф!

Някой ако може да ми даде пове4е инфо по казуса, за какво ства въпрос ще съм благодарен!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам наистина до сега се отваряше, но ето още едно или в мобиле де търсене шкода фабия и отметка навигация и има доста, но на тези 131 коня рс!

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами какво ме интересуваа... като цяло имаш ли информация за навигация на фабия, и такава специално като на тези на снимката, могали да си намеря, от каде колко струва, за какво мога да я ползвам

и т.нт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип мисля,че дори и да си намериш на старо няма да намериш диск с карта,която да ти върши работа за BG!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зна4и да търся такива така ли?!, хм ще видим, ама не съм сигурен 4е е същия, карам и А6 олроуд 2002 дето е с тв и навигация ма май не е такова съшото!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не съм минал, карам ги и двете, ама шкодичката ми е 100 пъти по удобна в града, гори по малко по малка е, по маневренаи още по-по....

а и на коне са горе долу еднакви...ама аудито гори около 17/100 така чеее!

И в двете си има чар!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази навигация за Фабията нямаше нито TV, нито възпроизвеждане на филми на CD. За Суперба, пуснаха за фейслифта, възможност за ТВ тунер, но да намериш такова нещо в БГ е невъзможно. Същото е и навигацията на Октавия 2 - Нексус. Някой продаваше Нексус, това чудо на техниката, защото няма карти за БГ, няма ТВ, няма филми, само радио с цветен екран.

Едва сега Колумбус-а има възможност за филми и ТВ тунер, но цената като нов е 4000-5000лв. Ето една алтернатива ако не ти пука дали ще ти тръгва с VW logo.

http://www.superskoda.com/octavia-ii/electronics/skoda-octavia-ii-original-vw-skoda-seat-auto-dvd-mp3-navigation-system-rns-510

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани го това "mobile", дето търсиш коли в него. Дай да ти продам моята Фабийка. Страхотна навигация има. Искаш да идеш до улица "Х" например, спираш, сваляш си прозореца и учтиво питаш най-близкия минувач. Работи безотказно. Помисли по това. Фабийката си струва - добра машинка е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани го това "mobile", дето търсиш коли в него. Дай да ти продам моята Фабийка. Страхотна навигация има. Искаш да идеш до улица "Х" например, спираш, сваляш си прозореца и учтиво питаш най-близкия минувач. Работи безотказно. Помисли по това. Фабийката си струва - добра машинка е.

 

 

 

ХАХАХА да имаш право ама аз тая ера на навигация съм я минал, сега съм по напред с картата на дясната седалка!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ID A- мерси за съвета, това ми харесва, обаче защо си имам чувството че ако забия нещо такова на фабията и ще се изморят да я разбиват всеки ден!!

Нещо по невзра4но искам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не съм минал, карам ги и двете, ама шкодичката ми е 100 пъти по удобна в града, гори по малко по малка е, по маневренаи още по-по....

а и на коне са горе долу еднакви...ама аудито гори около 17/100 така чеее!

И в двете си има чар!

 

След такива мнения все повече започвам да вярвам, че съм напрвил правлния избор на марка :mrgreen: Щом хората с A6 Allroad :o харесват Шкодите....

 

А по темата, защо просто вземеш един Гармин. За 1000лв. има страхотни и ще работи в БГ. Като се прибереш вечер слагаш в джоба и си готов. Има bluetooth за телефона и още камара екстри.

Иначе не знам между другото защо изобщо се предлага тази екстра в БГ. Даваш 3-5 хиляди лева за нещо, което не можеш да ползваш?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си за гермин-а , наистина мисля да си взема нещо такова, а тема на друг разговор е ве4е 4е и аудито си е ауди, има си доста предимства(дооооста), но не можеш да си направиш тоя кеф като с фабията! и двете са с велико търновска регистрация и май общо взето с аудито по ме пускат тук и там(правят ми път) отколкото с фабията! Фабийката е малка минава от ляво от дясно отгоре от долу :D , а аудито си гази само.... smile131

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обаче защо си имам чувството че ако забия нещо такова на фабията и ще се изморят да я разбиват всеки ден!!

И аз имам това чувство. Толкова пари, а се монтира из целия VAG автопарк. :?

Има една Фабия с "after market" навигация на PDA с GPS, но ще оставя собственика и да обясни ако има желание.

 

П.П.: И той си носи пътни карти в колата, за всеки случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навигации има колкото щеш!!! Погледни в www.ebay.at например, като търсиш това >>> "Skoda Navi MFD" ;) Цените са от 600 евро нагоре. Принципно би трябвало да идват с карта на страната, за която е предназначено /примерно ако се продава в Австрия ново или от тамошна кола - требе да има карта на Австрия/. Като цяло има карти и за Европа, но дали в тях е отбелязана и БГ - нямам идея. Предполагам, че има отбелязани магистралите, но...само това за съжаление. Поне при някои други марки беше така преди 1-2 години - само магистралите...

 

http://cgi.ebay.at/VW-MFD-Navigation-Ra ... dZViewItem

 

Ето това например има TV-тунер, DVD, а най-отдолу /преди техническите данни/ е споменато и CD с карта на Европа!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.