Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Имам нова Шкода Румстър


Recommended Posts

Здравейте,

Купих си нова Шкода Румстър 1,4 дизел! :lol: Моля Ви кажете ми, дали съм направила добър избор? Аз като една добра жена я гледах най-вече да ми хареса на външен вид и като седна в нея да ми е удобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и безаварийна употреба! smile187

Не казваш между какво си избирала, и за какво ще ползваш автомобила.

Като се има предвид, че Roomster почти няма алтернатива от другите марки, избора е чудесен!

Между другото, кое е нивото на оборудване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла и честито! ;) 1,4 дизела е най-добрия (макар и според мен компромисен) вариант между цена и вървене на колата. Лично аз съм доволен от моторчето - не си падам състезател и ми е достатъчно. Не съм от придирчивите, така че буйното му дизелово тракане не ми пречи, даже напротив :mrgreen: . Да не говорим, че веднага след 2000 оборота започва да тегли като побеснял, така че, определено не си сбъркала с избора.

 

П.П. И да го докараш на някоя форумска среща :P !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Румстър - по-добрата Фабия!!! :D

Честито и само хубави моменти с новата кола.

smile187 smile194

 

P.S.: Много ми хареса това за външния вид :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честит, желая ти приятни и безаварийни километри smile187 smile135

Автомобилът определено си го бива, най-достоверни впечатления за него може да получиш от колегата gogata, който е горд и доволен притежател на същата машина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желая ти много безаварийни километри изпълнени с положителни емоций:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво и честито!

Много добър избор, търкалям този трицилиндров дизеляк вече 21 000 км. и съм предоволен от разход и вървене.

Гали го първите 5000 км., гледай му масълцето и не му се тревожи на тракането, моята вече поутихна. Скоростите са малко дълги, карай си в града на трета.

И много безаварийни километри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, почитаема госпожо! Съвсем удачен избор си направила. Баланс между комфорт, цена, икономичен и здрав мотор, както и впечатлавяща визия. Като се има предвид че "Фолксваген Груп" ще се слее с "Порше", ти направо си си купила "Порше Румстър". Бъди здрава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за придобивката.

Но аз лично ако си купувах чисто нова кола от магазина бих се бръкнал за още един цилиндър под капака - лично мнение..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен =D> .Макар и пристрастен (щото и аз имам Румстър макар и бензинов :oops: ) изборът ти е ПРАВИЛЕН! Много, много безаварийни километри по пътищата родни на България и не само по тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колежке!

И добре дошла при нас!

Със здраве да си го караш и много хубави моменти да преживееш с него!

Честно казано аз много не харесвах Румстър-а, но скоро се качих в един и се почувствах супер комфортно, всичко ми беше много удобно-все едно по мен е проектирано.Та , живот и здраве, и аз съм замислила нещо подобно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "rogeste" - Честита количка ;) Ако автомобилчето си ТИ харесва и ТИ върши работа - значи избора е добър! Обичайте се взаимно, дълго време :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един страничен въпрос може ли(вече съм го задавал, но на етап, когато във форума имаше още един румстър, така че, надявам се, никой да не се сърди(много) за офтопика)? :oops: Със заводска аларма ли си или такава, слагана в ЕТ? Ако е слагана в ЕТ, моля те, кажи ми дали ти светят мигачите, когато алармата почне да пищи? Питам, `щото в ЕТ минаха с обяснението, че ако вържели аварийните към алармата гърмял блока за управление на електрониката :roll: ...което ми звучи супер неправдоподобно. Мерси предварително и съжалявам за офтопика. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Много благодаря за хубавите пожелания. Дано наистина много да ме слуша "Руми" :D пък аз ще си я обичам и галя постоянно.

Избрах си я между подщи всички марки, които що годе понасям и са на нашият пазар. Започнах от Тата, минах през Фиат, Тойота, Форд и Дачия, но когато влязох в Шкода и се качих в Румстъра - това просто беше моята кола. Избрах си Стайл като вариант, защото най-ми понесе като цена. Не съм взимала по-мощна, защото ..... ми май не мога да дам смислен отговор. Но това не е от голямо значение, следващият път по-мощна :lol:

За мое най-голямо съжаление все още не мога да я взема, защото в момента я дооборудват и регистрират, но искренно се надявам другата седмица вече да ми се обадят и да отида да си я взема, че вече нямам търпение. Обещавам да я снимам веднага и да ви я покажа в цялата и красота.

Със заводска аларма ли си или такава, слагана в ЕТ? Ако е слагана в ЕТ, моля те, кажи ми дали ти светят мигачите, когато алармата почне да пищи? Питам, `щото в ЕТ минаха с обяснението, че ако вържели аварийните към алармата гърмял блока за управление на електрониката Rolling Eyes ...което ми звучи супер неправдоподобно.

gogata - това е много добър въпрос и ти благодаря за него, непременно ще го проверя на място, но съпругът ми каза, че това, което са ти казали са пълни глупости, така че като се поскарам с тях ще ти кажа какъв е резултата.

Още веднъж много благодаря за хубавите пожелания. На всички пожелавам безаварийно каране и коректни шофьори около тях!

Извинявам се, че стана толкова дълго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колежке! Много безаварийни километри с колицата пожелавам. Само да се хвалиш тук от нея, да не питаш за проблеми никога... Да ви радва много с половинката :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Много благодаря за хубавите пожелания. Дано наистина много да ме слуша "Руми" :D пък аз ще си я обичам и галя постоянно.

Избрах си я между подщи всички марки, които що годе понасям и са на нашият пазар. Започнах от Тата, минах през Фиат, Тойота, Форд и Дачия, но когато влязох в Шкода и се качих в Румстъра - това просто беше моята кола. Избрах си Стайл като вариант, защото най-ми понесе като цена. Не съм взимала по-мощна, защото ..... ми май не мога да дам смислен отговор. Но това не е от голямо значение, следващият път по-мощна :lol:

За мое най-голямо съжаление все още не мога да я взема, защото в момента я дооборудват и регистрират, но искренно се надявам другата седмица вече да ми се обадят и да отида да си я взема, че вече нямам търпение. Обещавам да я снимам веднага и да ви я покажа в цялата и красота.

Със заводска аларма ли си или такава, слагана в ЕТ? Ако е слагана в ЕТ, моля те, кажи ми дали ти светят мигачите, когато алармата почне да пищи? Питам, `щото в ЕТ минаха с обяснението, че ако вържели аварийните към алармата гърмял блока за управление на електрониката Rolling Eyes ...което ми звучи супер неправдоподобно.

gogata - това е много добър въпрос и ти благодаря за него, непременно ще го проверя на място, но съпругът ми каза, че това, което са ти казали са пълни глупости, така че като се поскарам с тях ще ти кажа какъв е резултата.

Още веднъж много благодаря за хубавите пожелания. На всички пожелавам безаварийно каране и коректни шофьори около тях!

Извинявам се, че стана толкова дълго.

Честито и от мен! Не се притеснявай от по- дългите постове. мисля,

е форума ще е по- красив и привлекателен, ако има повече постове като твоя. И аз имам проблеми с алармата, която е монтирана от ЕТ. Наистина изпробвай я преди да получиш автомобила, за да нямаш допълнителни проблеми.

Много се радвам, че сте избрали Шкода...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Надявам се да споделяш само хубави моменти с нас и автомобила, а оплакванията да ги оставиш за след 10 години :mrgreen:

Приятно писане тук, както и весели моменти зад волана на симпатичната количка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново,

В понеделник си взех най-накрая моята Руми. Освен че съответно като една добра жена се разплаках :oops: като я видях, мога с чиста съвест да кажа, че това е най-красивата кола на света. Освен, че е много красива вози страхотно, удобна е, широка и изобщо мога само да се хваля от нея за сега /дано и завбъдеще да е така/. Остава само още едно нещо - да свикна да ми трака като тракторче, че за сега ми е чуждо, все пак съм карала само бензинови автомобили.

В момента в който я снимам ще ви я покажа в цялата си красота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! С тракането се свиква бързо и от един момент натам ще започне даже да те радва това тракане(поне при мен стана така). Още веднъж - само хубави моменти с Румстъра и много, много безаварийни километри! ;)

 

П.П. Нали знаеш, че в неделя има среща на форума - от 14ч. пред НИМ(Бояна)? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей, и от мен едно голямо браво за избора и ЧЕСТИТООО!

Много ти се зарадвах за искрените чувства и милите думи за твоята "Руми"

Да те радва винаги когато си до нея и в нея!

Наздраве!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито да ти е тракторчето ;) Ако нещо не ти харесва звука - справка подписа ми :mrgreen: Diesel Power!!!

 

Карай си я със здраве, има и други колеги със същата, досега оплакванията са... че много им харесва колата!!! На мен също, така че да ти е жива и здрава Руми :mrgreen: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

И ние имаме вече румтър стаил Електро.

Другата седмица ще го вземем.

Отначало искахме комфорт, но пича ни убеди да вземем електро.

мъжа ми само се притеснява, че ако се счупи незнам си коя помпа на двигателя , ще спре и климатроника и през зимата няма да имаме парно. :(

вие какво мислите.

Колата е 1,9 дизел.

smile103

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи му на мъжа ти, че последното нещо което трябва да си мисли като взима нова кола е какво ще се чупи!

 

Като я вземете ще честитим :)

 

Поздрави и добре дошли в клуба!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.