Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още една Фабия


Recommended Posts

Извинявам се ,че закъснях да се представя! Чета и следя форума от близо 6м.Основната причина е ,че не съм много компетентен и..... ниамам какво да кажа. Не си падам по безсмислените изказвания.

Та от 2 месеца си имам Фабия 1.4ТДИ-ПД 70к.с. Вече е почти на 5000км. Много ми харесва ,защото най-важното е икономична ( дори се притеснявам дали е реално,защото в последните 2 седм. според компютъра средния ми разход е 3.2-3.9 на сто - при предимно извънградско каране; градско- 4.6/100). Това си беше и приоритет докато я избирах. Оборудванвто е сърпраиз, като се поглезих с фабрично радио-сд и т.нар макси-дот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колега.Пожелавам ти милиони безавариини километри и само щастливи преживявания! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Със здраве и безаварийно :)

 

А за разхода така си е...икономична е а явно и ти знаеш как да караш икономично :D

 

Още веднъж честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и наздраве! Само хубави моменти с колата да имаш!

И добре дошъл в сектата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "medain" - Хайде честито и от мен. ТИ и ВСИЧКИ около ТЕБ да СТЕ Здрави, да си я карате дълго :) А за разхода.. толкова си е.. ако не я "газиш". Браво..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.