Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проект Skoda 160


Recommended Posts

Педала не е нужен да се реже, а да се изпили ограничителя, който е към алуминиевата основа на педала. Това важи ако фаворитовия двигател е с Pierburg карбуратора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • SKODA 105 RS

    20

  • anastas

    6

  • Krankenstein

    4

  • 120 L

    3

Най-много писали в темата

И така колеги,за успокоение на всички,които си мислят,че само си пиша празни приказки,мога да ви успокоя,че вече имам с какво да запълня пространството под задния капак,а това е именно двигателче от Ланчия Призма 1,6 8в 105 магарета :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така колеги,за успокоение на всички,които си мислят,че само си пиша празни приказки,мога да ви успокоя,че вече имам с какво да запълня пространството под задния капак,а това е именно двигателче от Ланчия Призма 1,6 8в 105 магарета :mrgreen:

 

Е браво почти като мойто :mrgreen: ама ако пипнеш 16в няма да сгрешиш. Мога та ти покажа и някой подобрения при моя. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко с времето си.По-нататък може и нещо 20в :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко с времето си.По-нататък може и нещо 20в :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

е не няма смисъл аз сега търся 16в vdf докарва го като 20в, а за 20в трябва да сменяш кутия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кутии ми се насъбраха резервни,само не знам тия мокри полуоски дали ще карат :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кутии ми се насъбраха резервни,само не знам тия мокри полуоски дали ще карат :roll:

нема издържат. като идваш пак към варна се обади ще ти покажа нещо друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.