Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

120- смяна предни подкалници ?


Ivaka

Recommended Posts

Тъй като се сдобих с въпросните ламарини : http://www.snimka.bg/album.php?album_id=192525&photo=6

 

и въпроса ми е дали има някой тук, който да се е впускал в подобна авантюра :roll: , а именно смяната на тези подкалници. Интересува ме конкретно ако някой е минал по този път да сподели специфични моменти от тази операция.

Принципно моят sIvEk в тази област не е изгнил въпреки, че през целият си живот е бил уличник :mrgreen: , но пък имам сериозни планове за неговото възстановяване 8) - нови врати, капаци, калници /за сега само предни/, маски и преди новата боя искам всичко което може да се смени и оправи да го направя :?

Мнения от рода на: "защо ти трябва да ги сменяш" или " не се занимавай с глупости" не ми трябват , по скоро ако някой наистина има опит ще ми е от полза :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ивак, аз нямам опит, ама и едва ли много хора са правили подобна щуротия... само ще кажа, че един познат си смени подкалниците на жигулата при мнооого прехвален майстор, в резултат на което, колата приличаше на блъскана и усукана. просто това е супер прецизна операция, при смяната купето трябва да е абсолютно статично и чичко тенекеджия да има оптичен уред или хипер точно око и късмет...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.