Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какви хобита имате?


tuningmania

Recommended Posts

Вики, благодаря, ще го разгледам форума. Иначе за цифровото управление - доста съм гледал различни негови компоненти, но до сега нямам закупен такъв. Единственото сродно нещо, което имам са една дузина платки с клавиши и съответно управляваните от тях ел. стрелки, както и няколко управления и прилежащите им релси за отдалечено разкачване на вагони или цели композиции. За захранване на всичко използвам няколко трафа, от тези големите на Пико, с по два извода - съответно за прав и променлив ток. Хвърлил съм око на нови и модерни захранвания/управления, но за съжаление не му е сега момента за пазар :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде намирате време за хобита, бре хора? Не знам хоби ли се нарича това, но свободното си време /което за съжаление започна да става ужасно малко/ запълвам най-вече с книги...ако не спя... Останалото е интернет - доста ровичкам - винаги има интересни и нови неща, които да се научат, ски/сноуборд - когато има сняг, гмуркане по рифове с мнооооого цветни рибки и корали, планини... И не на последно място - седенето зад волана на любимата ми кола...която за съжаление в момента е доста далеч от мен :? Както и работните дрехи, канала и съветите от майстора ми /просто преди време имах възможност да седя в сервизчето му и да му помагам - ей така - за кеф/. Смятам като остане повечко време да подкарам и кайт, а искам да скоча и от самолет - свободно падане поне 1-1:30 мин. Интересни научнопопулярни и документални филм също са ми хоби...така да се каже - обичам да ги гледам. ТВ-то, когато работи е нон-стоп на някой от каналите, които излъчват такива програми ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.