Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

оцветяване на табло


Recommended Posts

има си спрейове с бои за пластмаса :idea:

ако искаш да ползваш оригинален автолак, за да стане в цвета на купето продава се и основа - лак за по-добро "хващане" на боята към пластмасата, аз така си пръсках огледалата и не са мръднали вече с години

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че марката на колата играе роля в това нещо - Шкода Фелиция е колата ми

 

Еми ето че има значение - колегата kukumitcin може да ти даде съвет, той си направи неговото така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от всеки магазин за автобои, има ги и в големите вериги от типа Практикер, Бриколаж и т.н... само трябва да знаеш номера на цвета, който ти трябва. Може и на око де, ако ще е различен от цвета на колата. Ако е някакъв нестандартен цвят в София има няколко места, където могат да ти забъркат боята по мостра - някякъв малък детайл от купето, капачката на резервоара примерно, но не винаги се получава добре съвпадението - от собствен опит знам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.