Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся си мултимедия.


Recommended Posts

Привет на всички колеги.От скоро имам "Шкода Октавия-Класик",малко по неволя/падна ми се от лотарията-пожелавам го на всички/,и определено съм безкрайно доволен.Колата е перфектна,но няма никакво озвучаване.Искам да и сложа мултимедия,да има радио,да чете повече формати и аудио и видео,евентуално и навигация/зависи от цената/,и най вече да може да се монтира фабрично.Ако някой може да помогне,пишете.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравей

честито за новата придобивка , наистина дано на всеки да се случи :)

А сега по въпроса , има няколко варианта :

 

1.Нормален мп3 с usb player - Пайнер има добри модели след 200лв нагоре

2.All in one - китайско някои от колеги в форума имат такива , и по прочетеното досега и аз съм се замислил за такова

И по точно :

http://cgi.ebay.co.uk/T780G-7-DVD-Playe ... 240%3A1318

 

Това е всичко в едно разлгедай на мен ми се струва интересно като оферта и може би другия месец ще поръчам

 

3.и най скъпия варият е оригинално Columbus на Skoda , носкоро видях тема за него доста колеги от форума са се навили да взимат , последно си спомням че колегите се събираха за обща поръчка и излизаше около 800-900 евро

Надявам се съм бил полезен

Поздрави Митко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

най-добрия вариант за октавиа 2 и 3 е на ZENEC

 

http://www.zenec.com/index.php?id=309

които правят такава мултимедия каквато търсиш специално за тези коли. пасва идеално на таблото, само трябва да смениш рамката с ДИН2 според модела на климатика, оригиналните рамки са по 30-тина лв. в тъмно и светло сиво (RS).

малко по-скъпо удоволствие е (около 1600 лв. струва, но според мен си заслужава), като тва нещо има всичко - DVD което чете почти всичко - CD, CD-R/RW, MP3, WMA, DVD, DVD-R/RW, DVD-MP3, VCD, SVCD, MPEG4, DivX6, JPEG and Picture CD., вграден блутуут, SD card четец и модул с аналогови AV входове и USB, вход за I-Pod и др.

има навигация с перфектни карти на БГ (кракнати), която обаче струва 600 лв. отгоре, има и цифров тв тунер който е 550 лв.

ако ти е само за музика, мога да ти предложа оригиналното skoda audio Audience MP3 с 6 диска вграден changer

не съм сигурен колко струва в еуратек, но го давам за около 600 лв

post-5167-138453153378_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз имам такова, за около 480-500$ ми излезе с смяната и монтажа, има си всичко:

 

Two-din 7inch Digital TFT LCD touch screen car DVD player

Compatible:DVD/VCD/CD/MP3/MP4/DIVX/8cm discs;SD/MMC card reading

Digital TV tuner optional(DVB-T))(ISDB-T)

Built-in AM/FM receiver(RDS) and amplifier

Electronic and mechanical anti-shock

Multi-channel auto-EQ setting

GUI OSD,Ipod,USB compatible

Picture adjustment (brightness, contrast, color)

Can-bus system control

Dolby digital, DTS, Dolby Pro II surrounds

Real time display,Back camera input

Volume/treble/bass/balance/fader controls

Bluetooth built-in; A2DP

GPS dual zone Navigation System(front and back independent playing at the same time)

 

Map supported: Route66/TOMTOM/Gate5/IGO/DESTINATOR/Finean etc.

 

The following maps are available now.

Full EU,USA,Canada,Mexico,Brazil,Chile,Russia,Ukrain,Turkey,Israel,Gulf Area,South Africa,Australia,Malaysia,Thailand etc.

 

GPS Features:

Operation system: Windows CE 5.0

Processor: SAMSUNG High performance processor S3C2440A-40, Max.main frequency 400MHZ.

EMS Memory :64MB SDRAM

Storage device: 128MB NAND FLASH,Support SD Card.

Display output :RGB output .

Audio output: Stereo output of CD tone.

GPS specification: Adopt SiRF STAR III 20 channel and excessive high sensitivity GPS receiving module REB-3310, Orientation sensitivity

 

прилагам и снимка...ако някои иска, да ми пише и ще го поръчаме, за една седмица и е тук

post-3191-138453169437_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.