Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да сложа ли газ на фабия 1.2?


стефан

Recommended Posts

ПРИТЕЖАВАМ ОТ 2004Г. фАБИЯ 1.2,ПРАВЯ РАЗХОД 5.6 НА 100 БЕНЗИН.НО ПРИ ТАЗИ ЦЕНА НА БЕНЗИНА ВЕЧЕ МИ СЕ СТРУВА СКЪПИЧКО.НА ГОДИНА ПРАВЯ ПО 15-20 ХИЛ.КМ.СТРУВА ЛИ СИ ДА СЛОЖА ГАЗ И КАКЪВ-ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ МОЛЯ

НАДЯВАМ СЕ ДА ПОЛУЧА КВАЛИТЕТЕН И ДОБЪР ОТГОВОР ИЗПРОБВАН И ГАРАНТИРАН С ВРЕМЕТО.БЛАГОДАРЯ ПРИЯТЕЛИ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5,6 разход на бензин, при това на градско :?: Очевидно не живееш в София :mrgreen:.

Според мен няма смисъл от подобна интервенция, икономията няма да е голяма, само ще спънеш и без това малкия мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , да беше 1.4 с 4 цилиндъра да ти кажа слагай смело , ма тва моторче 3 те цилиндърчета бог знае как ще работи на газ , дали ще гърми , трещи и да те вкара само в беля ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакъв проблем с гаста. ;) Карам служебно "тико",също трицилиндрово ,което е на гас и... проблеми няма никакви.Дори на гас, върви повече отколкото на бензин ;) Разхода е 5.5 /100

Кой каквото иска, това да си приказва ;) .Ако не вярвате елате и вижте :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... само ще спънеш и без това малкия мотор.

 

Гога, позволи ми да не се съглася с теб 8)

 

Позволи ми пък ти на мен да не се съглася с теб. ;)

 

Общо взето бях чел някъде че на хартия (а и реално ще да е така) газта спъва с около 15% колата, метан-а 30%. Но всеки сам си прави сметката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Отговора на този спор е "КАЛОРИЧНОСТ НА ГОРИВОТО", а от там вие сами си правете изводи. Но напоследък този момент се изравнява с помощта на Газовите инжекциони, чийто потенциал запазва качествата и еластичноста на двигателя.

АЗ лично съм ЗА газ-та, и не мисля че вреди на мотора - даже обратното.

Успех на всички!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.