Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

HELP - Проблем с мигачите....


MoLoX

Recommended Posts

Релето или самото лостче :roll: . Първо пробвай с релето, че е по-лесно за смяна и със сигурност по-евтино :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както и в нормален режим - демек когато си поискат... проверих и копчето на авариините - не намерих нещо нередно....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ляво и от дясно различно ли се държат ?

Бушоните ?

 

Няма значение ляво дясно... просто на моменти работят на моменти не ! Бушони - check !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато се изгубят мигачите, релето нормален звук ли издава - ритмичен и отчетлив ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато се изгубят мигачите, релето нормален звук ли издава - ритмичен и отчетлив ?

 

Уви не съм се залушал....

И ако е как кое какво тогава ? Утре ще видя .. бих излезнал и сега да я подкарам малко (защото ги губи по време на движение) но вече съм употребил в повече и не смея.

Та обесни ако релео си цъка то какво ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като почне да цъка бързо значи влиза в авариен режим именно, за да ти покаже, че има /99%/ изгоряла крушка, но не от малките.

 

Иначе - пробвай с друго реле за мигачи - то е доста универсално и от много коли може да вземеш за проба и да го смениш да видиш дали ще изчезне проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега вместо да купуваш ново отиди до някоя морга и вземи едно за 5лв от Фиат типо или Астра - тези са сред най-тихичките и приятно звучащи поне за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах на Фава такъв проблем и беше от разхлабена букса към релето на мигачите - едното краче просто се измъкваше (на жълтата клема, не знам при теб как седят нещата). Набутвам го обратно и няма проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.