Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Накраиник ауспух/двуцевка/ Оки 1


snipi

Recommended Posts

Ако е дизелова не виждам много смисъл от накрайник, защото ще ти опушва бронята и/или самия накрайник. Колегата vasilisa е с накрайник на неговата "печка" :mrgreen: , нека той сподели какво мисли по въпроса :P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е дизелова не виждам много смисъл от накрайник, защото ще ти опушва бронята и/или самия накрайник. Колегата vasilisa е с накрайник на неговата "печка" :mrgreen: , нека той сподели какво мисли по въпроса :P .

Бензин,колега.Предната ми беше дизел/хлОпел Астра/,пак с аспух,като увиснал х-и.Резнах го малко и му нахлузих накраиник,но имаше място под бронята/да не упира и да не я стопи/.Цапаше малко и то само при каране в дъжд.И вече не вдигаше прахоляк.Виждах в МОВИЛЕ ДЕ, Оки1 с накраиник и "изразана" броня,но не знам ,заводски ли е и ако изража бронята ,дали няма да стане халтава,поради изрязването на подгъва и.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробваи тук www.milotec.de ! ще намериш накраиници и то много ! моя накраиник е от там и аз съм с бензин ! бронята се реже съвсем малко отдолу отвън не можеш да познаеш дали е рязана ! моя накраиник се опира в бронята плътно за стопяване не може да става и въпрос ! карал съм над 4 часа нон стоп и градско и извънградско при високи режими после пипам бронята отдолу до накраиника даже не се е затоплила !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробваи тук www.milotec.de ! ще намериш накраиници и то много ! моя накраиник е от там и аз съм с бензин ! бронята се реже съвсем малко отдолу отвън не можеш да познаеш дали е рязана ! моя накраиник се опира в бронята плътно за стопяване не може да става и въпрос ! карал съм над 4 часа нон стоп и градско и извънградско при високи режими после пипам бронята отдолу до накраиника даже не се е затоплила !

Мерси много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждах в МОВИЛЕ ДЕ, Оки1 с накраиник и "изразана" броня,но не знам ,заводски ли е

На Октавия RS заводски е така.

 

Ако се сложи накрайник на Октавия 1, може би трябва да стърчи поне няколко см, което ще е грозно според мен.

Иначе, ако духа на бронята, може би ще я разтопи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.