Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съединител Октавия 1


berberov_sm

Recommended Posts

Проблема е следния: при потегляне (не винаги) се чува един странен звук нещо като виене за 1 сек. Това се получава, когато задържа на полусъединител. Иначе други проблеми с него нямам - не придърпва, зацепва си нормално, отделя нормално. Не съм експерт, ама си мисля че е лагер. Моля за мнения и предложения по въпроса. Рових се в търсачката, но не намерих търсения отговор.

 

 

Колата е 1.9 TDI AHF 110 к.с 2000г.

 

 

Благодаря ви предварително.

 

П.С Честита ви седмица на гората !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мене ми виеше ама при ниски обороти. Незнам дали е същия проблема, но виж при алтернатора има един ремък с оптегач. Виж дали този оптегач трепери като запалиш колата или най-добере отиди в някои сервиз ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От опита си с B4 мога да кажа,че това е аксиалния лагер!По принцип може да се смени само той,но за тази трудоемка работа,по-добре си смени и съединителя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.