Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подобряване на нтериор на Octavia Sunny Tour


Петрунов

Recommended Posts

Здравейте,

 

ще купувам Октавия Съни Тур както може би някои сте прочели.. най-вероятно следващата седмица ще плащам вече.

 

Единствено ми е кофти, че вътре интериора.. таблото, скоростния лост са невероятно дървени и грозни, изобщо много неприятно.

 

Имате ли идея какво може да се направи, за да се разкраси и раздвижи малко интериора (без да се нарушава гаранцията естествено)?

 

Питах няколко души в ЕТ, но всички вдигат рамене или мрънкат нещо - никой не ми казва вариант за подобрение, смяна на някои пластмасов елемент или поне по-красив скоростен лост (сегашния е смешен направо).

 

Готов съм да взема колата, но само интериора ми е яко мъка. Подлакътникът малко ще оправи нещата, но по самото табло ? :?

 

Това е единственото нещо което ме кара да се колебая - копчетата на таблото ми приличат на колите, които родителите ми караха преди 10 години - просто ми напомня за детството ми едва ли не, а искам да има малко по-модерен вид отвътре след като ще дам толкова пари за нова кола. Различен цвят пластмаса на някои елемент или друг вид бутони

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eми дизайна и е от преди тези "10 години".Ти какво очакваш?!!!Като не ти харесва си земи новата(скоро и фейслифт я чака)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колите, които родителите ми караха преди 10 години са всъшност с дизайн от преди 25 години.

 

Новата ми е скъпа. Тази ме устроива, просто искам малко да оправя интериора. Скоростен лост ще сложа друг със сигурност, но се чудя нещо по таблото какво може да се промени..

 

Най-вече правоъгълните копчета, които се падат над мястото за касетофон.. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично интериорът на тази Октавия определено ми допада ... но наистина дизайна на таблото е старичък.

Друг е въпроса, че врътката на фаровете, копчетата на стъклата, поафона са 1:1 с новата Октавия, мисля.

 

А пък съвсем друг е въпроса, ако колата от сега не те кефи, що ще си я купуваш. Има толкова много варианти на автомобили за 25-30 К, избери си нещо което да те кефи.

 

Иначе, за подобрения по таблото - може да видиш сайта milotec.de ... има варианти да се сменят някои пластмаси с имитации на алуминий или махагон, има топки са скоростен лост и разни подобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък съвсем друг е въпроса, ако колата от сега не те кефи, що ще си я купуваш. Има толкова много варианти на автомобили за 25-30 К, избери си нещо което да те кефи.

 

Не ме разбирай погрешно, автомобила никак не е лош според мен. Не че ми харесва всичко в него на 100%, но съм реалист и знам, че за тези пари толкова.

 

Въпреки, че не ме 'кефи' ще го купя, защото искам да имам нов автомобил и това ми е по джоба. Общо взето другите марки, като че ли нямат алтернатива на тази шкода за тези пари, с дизелов двигател и тн.

 

Въпросът е как да мога да направя нещата към по-добро:)

 

Мерси за сайта, ще го разгледам.

 

Няма проблеми с поръчването на неща от там ?

 

За сега със сигурност съм решил да си сложа footrest - подложка за крака от ляво на съединителя. Имам такова в БМВ-то и ми се иска да го имам като екстра и на новата кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ООО да, точно за нещо такова говоря:

 

http://milotec.de/images/product_images ... 1517_0.jpg

 

Точно това ми трябваше да знам, че мога да сложа нещо такова. Не се ядосвайте и не приемайте лично, че не ми харесва таблото - не може да се каже на черното бяло.

 

Но на този сайт намерих точно това за което говоря.

 

Поръчвали ли сте от там? Как става работата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчвано е, идват нещата без проблем ... потърси в стари теми, на Боби доктора старата Октавия е пълна с тунинг от милотек.

 

Освен това, гледам че в раздела реклама, хората с магазините на Сточна гара, Казанлък и т.н. предлагат доставка по каталог от милотек, която е и с безплатен транспорт.

 

На тези алуминиеви имитации и аз съм мераклия, но първо бих предпочел да видя как седят реално на някоя кола :D

тъй че ако поръчаш се похвали :)

 

Малко на чат го обърнахме :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробваи тук !

 

 

www.milotec.de

www.vilner.eu

www.superskoda.com

 

 

лично аз съм поръчвал от милотек НЕВЕРОЯТНИ са ! около 20 позиции съм поръчвал от тях ! Всичко е на невероятно качество и приемлива цена ! да не излезе че им правя реклама но съм много доволен от тях !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробваи тук !

 

 

www.milotec.de

www.vilner.eu

www.superskoda.com

 

 

лично аз съм поръчвал от милотек НЕВЕРОЯТНИ са ! около 20 позиции съм поръчвал от тях ! Всичко е на невероятно качество и приемлива цена ! да не излезе че им правя реклама но съм много доволен от тях !

 

Би ли пуснал някоя снимка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един страничен въпрос ...

 

Такива задни крила (спойлери) вършат ли реално някаква работа или само подобряват визията:

 

o057-2.jpg

o060.jpg

o059.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.