Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скърцане от към хидравликата на Румстър


Boomster

Recommended Posts

Оня ден забелязах някви странни звуци, които ми направиха впечатление.

Значи, опитвах се да паркирам на заден в една от клетките в подземния паркинг на Скай Сити мола. По време на маневрирането усетих, че при пълен ляв/десен корминлата уредба издава едни такива звуци наподобяващи леко скърцане или все едно нещо метално се натоварва, максимално при това. Не се сещам това да ми е правило впечатление преди, може би защото при това паркиране бях спрял музиката(тя почти никога не се спира в колата), а и на пракинга беше тихо. После опитах подобни маневри с пълен ляв/десен на по-различен терен, обаче това леко дразнещо скрибуцане си остана.

На някой да му е познато това нещо?

Може ли някой колега с Румстър/Нова Фабия да опита да направи такава маневра и после да пише? Предварително мерси smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно не е добре (и в ръководството си го пише) да навиваш напълно волана в една посока и стоиш така повече от десетина секунди. Иначе и при мен, като навия пълен ляв или десен се чуват шумове, но не е точно скрибуцане. Леко почукване по-скоро - нали системата е максимално натоварена. :roll: Чувам го само в подземни гаражи, където има ехо. На открито нищо не се чува, ама той и мотора е по-шумен от бензиновия. За твое успокоение мини през ЕТ като имаш време, макар че си мисля, че няма място за притеснение. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакви проблеми. Карай и не се притеснявай. Просто налягането в рейката става голямо при навиване на волана до край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.