Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Черни Джанти?


Guest vankovarnata

Recommended Posts

Купува се спрейче на цена около 5 лв и след употребата му се получава нещо такова:

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/alb ... M00688.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купува се спрейче на цена около 5 лв и след употребата му се получава нещо такова:

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/alb ... M00688.jpg

 

направо кърти мивки тая ФЕЛИЦИЯ ! ЕВАЛА !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пп-а така може ли да станат :?: :roll:

 

 

Могат, но не със спрей. Това е така наречения "черен хром", който е по-скоро тъмно сив и се получава огледален ефект. Струва около 200-250 лева на джанта подобно боядисване, в зависимост от трудността и ако не трябва да се обработват много (бордюри и тн).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(съжалявам за оффтопика) Митак, страхотна е станала Фелиция-та, браво!!!!!!! \:D/ smile161

За Вуду - има и черни джанти, които серийно са си така, OZ примерно имат доста модели в черно 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в магазина има джанти. Ходи гледаш питаш и взимаш. Според мен не си си направил труда да погледнеш в който и да било магазин за джанти. Без да съм търсил по пътя винаги има магазини като на витрините са изложени всякакви модели включително и черни бели черно с червено и тн. Вместо да питаш да се беше огледал ;)

 

 

пп. Митак, аз вчера ти видях фелата в лозенец и много готино изглежда с тия джанти ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от по близко имаш ли снимка?

 

 

имам дай и-мейл да ти пратя, но няма да ти хареса - боята е черен мат, само борда е хром

 

направо кърти мивки тая ФЕЛИЦИЯ ! ЕВАЛА !

 

гумите случайно да са ти познати? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

190 лева парчето- комбинация черно-бяло

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... &pos=-2595

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правил съм джанти алуминиеви по този начин та мога да ти кажа как ще стане наи лесно и евтино:1-джантите се изтъркват много добре от патината и люспите ако има такива след което се изпръскват със шприц кит-ще ти трябва около 250грама.2-шприца се изтърква с финна шкурка голям номер на водно.3-отиваш в някои магазин и си поръчваш 150-200грама черен металик,мат или перла на цена от около 30-35лв за това количество заедно с лак и втвърдител и пръскаш-е маистора де не ти ,цялото удоволствие излиза към 70-80лв с работата.Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.