Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Онтносно централния панел на аудиото


Recommended Posts

Здравейте почитатели скоро(надявам се другата седмица) и аз се присъединявам към вас с една октавиика 2 от 2005та.Имам следния въпрос относно музиката

Стандартно колата която взимам е със Stream без мп3 но си имам плейър който бих искал да го сложа на негово място става въпрос за това: h105KDAVX33-o_dgp.jpg

Тук по форума не успях да намеря нещо което да ми свърши работа,но намерих това в ебей:цък

 

някой срещал ли е тази рамка тук в бг,ако да моля да ми кажете.

последния вариянт е да си взема оригинален преходник от еуратек но ми се струва скъпо.

Благодаря предварително.

Митко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги с радост мога да кажа че вече съм горд собственик на окти 2 :) ....но сега по въпроса намерих такава рамка и то на добра цена -20-30лв. но я чакам защото се поръчва.магазина е в софия казва се RnB Audio , хората се занимават само и единствено с кар аудио и се надявам скоро да го сложа това панелче.А за тези от вас които не им се занимава с такива работи и искат да си запазят централната конзола в оригинален вид ето линк : http://www.xcarlink.bg/

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за количката ;)

Хубаво е, че си намерил евтин преходник, че и аз до колкото помня в ЕТ цените му не бяха нормални ;)

Благодаря и за линк-а - надявам се да е полезен на някой!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.