Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гуми 195/60/13?


Recommended Posts

Мога ли да намеря такава гума 195 60 R 13 и от къде?

 

Единственото до което достигнах бяха спортни гуми, които не ме влекат много :lol:

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

адаш, я ми дай моля някакво инфо на ЛС за тия спортни гуми - сликове ли са или с грайфер, нови или 2-ра ръка, щото новите са цифромания... мен спецаилнио ме интересуеат 205 и 225/13

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънни на mimi b. може би при нея в Друмник ще се намерят такива гуми. Ама сигурно ще е с поръчка :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

адаш, я ми дай моля някакво инфо на ЛС за тия спортни гуми - сликове ли са или с грайфер, нови или 2-ра ръка, щото новите са цифромания... мен спецаилнио ме интересуеат 205 и 225/13

 

май в тунинга продаваха, ама са много парички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Krankenstein написа:.. мен спецаилнио ме интересуеат 205 и 225/13

Опа някой май е решил да реже и да прави 2 в 1 джанта.

Мисля ,че имаше модел на Дънлоп 205/60 -цена около 150лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-скоро някой има джанти 8,5 и 9,5J ;) новите гуми наистина са скъпи, затова търся 2-ра ръка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе, мерси от Русе съм имал оферти, но повече не ми се занимава с куриери... има една гумаджийница в Богров, там излизат подобни размери, като му дойде времето ще намина натам ;)

 

п.п. адаш, провери и за теб може да има нещо там, имам го телефона утре мога да ти го пратя, а също и при Дунев срещу спортния комплекс на ЦСКА-то

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.