Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Соколски 2008] - озвучаване


Recommended Posts

Търсят се за 3-те дни на събора музикантски тонколони мин. 2 х 300Вт за озвучавачаване на поляната на събора.

 

Дончо - Penaowner е осигурил мишпулт с вграден усилвател 2 х 300Вт + микрофон, но колони няма.

 

Моля помогнете. Мога да осигуря транспорт до Соколския и обратно от всяка точка на страната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можете да наемете от DYNACORD полупрофесионална техника, демек точно това което търсиш. 951-56-90 телефона го взех от един приятел, който преди време беше наемал от тях, звъннете и говорете ;) Само с толкова мога да помогна, съжалявам :(

 

Поздрави и Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета наемите са поне 100тина кинта на ден за 3 дни стават 300. За под 200 кинта наем не успях да намеря. Затова се търсят колони може и да са по-малки, но да имаме озвучаване като хората

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дано намерите подходящи колони. Аз мога да съдействам само с 2 колони от по 80 W. Купих ги по Коледа 2005г., ползвани са само веднъж, на един рожден ден на моя позната. Марката е куча - Елит, модела е Фантом PH-80, импеданс 4 Ома, честота 40Hz-20KHz, чуствителност 88dB. Тъста ми още не си е взел двете Jamo, които ползвам в ресторанта, не мисли и да си ги взима, затова Елит-ките стоят неизползвани. Ако могат да свършат някаква работа, другата събота ще са в Пловдив, но дано да намерите по-качествен звук, че тия хем са слаби, хем не толкова реномирани като марка.

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=238378

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МОже да стане въпроса е дали можем да ги навържем и 4те щото моето стъпало е само с 2 изхода за колони и бат Миро ако твоите позволяват успоредно свързване за дас пуснем едно кабелче към колоните на колегата работата ще стане. В краина сметка не озвучаваме концерт на Рок група на Уембли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с Дончо, освен Елит-ките ще донеса и стъпало за всеки случай. Pioneer A209R, с изходи за два чифта колони.

 

http://www.electron.bg/product_info.php ... cts_id=290

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много мерси, колега pow.

 

Разчитам на твоето съдействие - ако можеш пусни ми ЛС да се уговорим и да си разменим телефоните. Аз ще нося моите "Радиотехники", а адаша "maniac" ще носи лаптоп. В такъв случай Доня може да не носи мишпулт и микрофон, при положение че лаптопът ги обезмисля.

 

И последно:

Търся удължител 220В - 50м. да дадем ток от манастира. Помагайте.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pow-але,але,але

 

Аз ще взема колекцията от РЕТРО и ЧАЛГЪР парти(стари шлагери и тн)!

Имам удължител тм макарка :)-мисля че е точно 50м,но не съм сигурен.

 

Миро,ако трябва да го взимам,свиркай-че първо трябва да го намеря къде е из гаража! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И последно:

Търся удължител 220В - 50м. да дадем ток от манастира. Помагайте

 

Имам 2 макари по 25м. ще ги взема. :) BlackPearl, може да си спестиш ровенето из гаража :P. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Гога,той гаража ми е 10метра на 10метра-има всякакви джунджурийки-спести ми усилията-въпреки,че ще е добре да подредя малко! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че по един удължител в багажника на всеки от вас двамата няма да заеме много място, тъй че вземайте да има метраж.

 

Поздрави и благодарности!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.