Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с дисплея на Superb


PVV

Recommended Posts

Искам да питам тези ,които са на ти с електрониката на Superb, от какво може да ми е проблема. Горната третина на дисплея светва само отначало при паленето, след това изгасва. Това сериозен проблем ли е и може ли да се оправи по някакъв начин. В " оторизирания сервиз" нищо не можаха да кажат по въпроса , дори мислеха ,че това е нормално. Като видях познанията им спрях да питам. Мисля, че Paralichko май беше писал ,че разбира от компютрите и ги човърка. smile151

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

и при мен е така. мисла че в горната част е за скоростите при автоматика, за телефон и радиото ако ти е вързано. не мисла че имаш проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иаз установих ,че на половината Супърби на клиповете в Тубето не свети горната третина ,а на останалите свети. Малко се успокоих, като се има в предвит ,че в ЕТ не можаха да ми дадат отговор а аз колата я взех на старо и на втория ден забелязах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно нормално е това, и няма причини за безпокойство ;)

В тази горна третина се изписват възникнали проблеми ( ако възникнат) като, износени накладки, намалено ниво на някоя от течностите, изгоряла крушка и т.н. :idea: При всяко стартиране, системата следи за нередности, и ако има такева ги изписва ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Ако сте с оргиналната музика на колата най-горната третина на дисплея ще показва какво свири радио стнация диск и т.н на музикато ако нямате оргиналана музика няма да свети при нормална работа на колата. При мен е така. Преди да махна оргиналното ЦД поазваще разни информации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Направете му една диагностика на дисплея, има функция тест и ще си покаже. Такова табло не ми е идвало на ремонта но ако е на базата на Ауди А6 ВДО и ММ може проблема да е в самото табло, доста често срещан е при тях този пробем. Тестът ще покаже на 100% дали има проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен там показава часаовника или данни за малко гориво, течност за чистачки и антифриз. Мисля че имаопция да НЕ показва часа, ако нямаш и други съобщения, следва да не свети изобщо. Моята е О2.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.