Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Соколски 2008] - организация на пътуването


Хашек

Recommended Posts

По молба на Гогата в другата тема, пускам нова такава за организирането на пътуването и срещите преди заминаване.

 

За Варна се очертават 3 дати:

 

01 май 2008 - пътувам аз, Redline_ и BlackPearl (поне засега) - тъй като на 01 май всички места в манастира са заети, има ограничено място за нощуване. Ако има палаткаджии от Северо-Източна Бг за 01.05 да ми звъннат на мен - 0888/215820

02 май 2008 - пътува основната група. За тази дата можете да звъннете Ivaka - 0889/352035

03 май 2008 - по всяка вероятност пътуват Яската и може би Крум - давам телефона на Ясен - 0889/280299

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

местя си мнението тук - живот и здраве пътуваме с жена ми на 02.05 към обяд, понеже обичаме да си поспиваме в почивните дни ;) ако има други по това време от Сф може да се организираме в колона, също така имаме 2 свободни места във Фелата - еднопосочен билет до събора, щото на 3-ти вечерта ще продължаваме за към Търново...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам софийската група да се организираме сутринта на 2и и по конкретно.

10.00 на OMV на ботевградско шосе.

 

На мен ми звучи добре, съгласен съм с този вариант.

 

П.П. Имам едно свободно място в колата, така че ако някой без кола има нужда от превоз до манастира, да се чувства поканен ;).

 

П.П. Нали мястото на срещата е ето ТУК? :oops:

 

едит - Мерси, Митак. Иначе мапсбг нещо е объркало линка, бях пуснал същия адрес, който и ти, а не местонахождението на църквата пред президентството :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

организирайте се, аз ще ви стигна по пътя освен ако не се моткате пак до 11 тогава може да тръгнем заедно

 

П.П. Нали мястото на срещата е ето ТУК? :oops:

 

Гога, съвсем си объркал мястото, ето го Ботевградското шосе, бензиностанцията не е отбелязана, ама няма начин да я пропуснеш ;)http://bgmaps.com/map.asp?sid=d940f280b ... =&oType=49

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От София тръгват 2 коли за дата:

 

01 май 2008

 

Ако някой иска да тръгва на тази дата да ме търси на 0884801815- Митко и да се организираме.

Палатката е приготвена :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми кола за 4ти, отивание и връщане, нощен рейс, влак или каквото и да е. В най лошия случай 4ти лова нещо ранно и към 10 -11 съм в габрово. Ако някой е навит да бие път да ме вземе да остави телефонче нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има желаещи без превоз, с основната група за 2 - 4, мога да взема спокоино до 5 човека.

................Да пишат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо, Васко жив ли си уа? И да не си си купил бус, та 5 човека ще возиш? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A жив, жив. А с буса бях и миналата година, този дето го блъскахме сутринта защото нямаше останал ток от музиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да осигуря превоз на 1.05 от Стара Загора до манастира (аз ще се върна в Габрово) за 3ма. Пишете на лично :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A жив, жив. А с буса бях и миналата година, този дето го блъскахме сутринта защото нямаше останал ток от музиката.

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=129457&photo=30

 

No Coment :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от този линк колега, се зарежда само заглавната страница на снимка.бг,

т.е. не се вижда нищо

излез си от профила и тогава дай линк към снимката.

 

... да видим как бутахме бусчето миналата година, ако е това де :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно. Колко софиянци се събираме на втори? И да уточним маршрута, час за сбирката и място на сбирката?

 

 

Аз предлагам да изберем маршрута през магистрала "Хемус" и през Ябланица за Севлиево. В този ред на мисли предлагам да направим сбирщината на Шел на Богров в 10:00-10:30.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно. Колко софиянци се събираме на втори? И да уточним маршрута, час за сбирката и място на сбирката?

 

 

Аз предлагам да изберем маршрута през магистрала "Хемус" и през Ябланица за Севлиево. В този ред на мисли предлагам да направим сбирщината на Шел на Богров в 10:00-10:30.

 

С колегата Один сме се уговорили за 10:00ч (предвид тове, че ще има да се изчакваме, надали ще тръгнем преди 11) на ОМВ на Ботевградско шосе. Мисля, че там е по-удачно. Маршрута ще е точно какъвто казваш ти, като в Габрово мислим да спрем, за да напазаруваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние ще пътуваме от София на 02.05 около 11-12 часа по обяд, най-вероятно с Krankenstein, тъй като с три жени на борда, организацията не е лесна, освен това може да се наложи и смяна на памперси по пътя.

 

А ако не сте успели да стартирате в 11, може би ще ви настигнем по Хемус...

 

За съжаление няма да съм със Шкода... smile132

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, няма да е зле тези от софийската група, които ще идват на ОМВ Ботевградско шосе на 2 май(петък) в 10:00ч да драснат тук или на ЛС по един ред, за да знаем с Один кой още да чакаме. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 02 май в 10:00 на ОМВ Ботевградско ще дойде още един колега от София - Цецо. Той е с бордо 120Л с Монтанска регистрация. Тъй като той не посещава форума, съм му дал телефона на Жорето (Один). За всеки случай, запишете неговия ГСМ - 0899906293.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 02 май в 10:00 на ОМВ Ботевградско ще дойде още един колега от София - Цецо. Той е с бордо 120Л с Монтанска регистрация. Тъй като той не посещава форума, съм му дал телефона на Жорето (Один). За всеки случай, запишете неговия ГСМ - 0899906293.

 

Поздрави

 

Чухме се с него. Заедно пътуваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 02.05 от Русе има ли дето ще пътуват и кога?

Чудя се още дали да ходя, а и да ида няма да съм с шкодата и ще е за 1 ден най вероятно. Краси - Фаворит1.3 най вероятно ще ходи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така,важно е по душа да си привърженик на марката. Аз ще тръгна около 14 или 15 часа от Търговище.Всеки който мисли че се вписвам в графика му да звъни ако иска 0896 885 882. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.