Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Започна се!!!


biser.or

Recommended Posts

Най - сетне надделях мързела и се захванах сериозно с външния вид на "фаворитчето" Днес успях да монтирам здравите калници.Падна малко играчка с напасването им но мисля че се получи добре.Ето вижте.skoda.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво добре се е получило напасването - и мен ме чака същото, понеже десния е удрян вече 2-3 пъти тия дни ще закарам здравия да го пръснат и ще се пробвам да го пасна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ли питаш? нищо няма да му правя, специалните неща ще ги прилагам на други по-интересни шкоди ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислиш да го пребоядисваш само или нещо по-специално ще му правиш. :P
Ами...по принцип съм си наумил да я пребоядисам,но има доста забележки за отстраняване по тенекетата.На тунинга не съм фен,така че колата искам да изглежда след ремонта както е излязла от завода.

Утре идва ред на веждите!!!! Приготвил съм големия флекс. :mrgreen: Всъщност...вижте колко е грозна настоящата гледка.

 

 

SUNP00911.JPG

 

 

 

Ето и новите!!!

 

 

 

 

SUNP00921.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Xax по принцип питах него, но нямам нищо против и за твоя Favorit да знам нещо Krankenstein :mrgreen: :smt017

 

етапите Шкода 105/120 и Фаворит съм ги прескочил, от 110R направо преминах към Фелиция, следващият етап мисля да e 130RS ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Изрязах изгнилите вежди и с ужас видях че и подкалниците са тръгнали частично. :evil: Ще падне работа момчета!!!

 

 

SUNP00961.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изрязах изгнилите вежди и с ужас видях че и подкалниците са тръгнали частично. :evil: Ще падне работа момчета!!!

 

 

SUNP00961.JPG

И аз уж само 1 вежда и 1 праг щях да сменям,па накрая всичко.Тоя бизнес с кърпенето е непредсказуем :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкалниците вече са изкърпени.Получи се доста добре.

 

 

SUNP0102.JPG

 

ето и веждите подготвени вече за монтаж.

 

SUNP0103.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SUNP0117.JPG

 

 

Със заварките вече приключих.Започва подготовката за новата боя.

Живот и здраве до седмица мисля да съм готов и с този етап.Остава най- болезненото с което не искам да се захващам боядисването.С него нещо не се справям добре :oops: и за целта ще си търся майстор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По време на китване.....

 

 

 

 

SUNP0118.JPG

 

цял ден си правехме компания с това куче

 

SUNP0122.JPG

 

 

музиката е на ниво обаче :mrgreen:

 

SUNP0123.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Бисере , казвай колко харчиш на час да ти карам и един софийски Фаворит , че и той има нужда от гримиране :mrgreen:

Много яко става smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бисере , казвай колко харчиш на час да ти карам и един софийски Фаворит , че и той има нужда от гримиране :mrgreen:

Много яко става smile159

 

Хайде да не бързаме. ;) Тя.. истинате ще излезе наяве когато я бойдисам. :mrgreen: Едва тогава ще разбера как съм се справил. Засега нещата иначе вървят гладко. Купих от онази боя която ми препоръча.Абе...ако дойда на някоя среща с друга кола ...да знаеш че не съм се справил добре. :mrgreen:

Оффф.. останаха ми довършителни работи но си е голяма врътня.

 

Гена!!!! Материалите до момента ми струват 150лв.Майстора дето ще я ръси иска 100лв. Моят труд незнам колко струва но отпуската ми замина да се занимавам с тоя дарак. Дано поне бояджията не я осере smile015 Ако ти хареса как съм се справил с подготовката на моята ще я почваме и твойта...или нещо ме поднасяш.А?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бисере,

Радвам се, че Формана е донор :) за кола която ще стане.

Иначе .- твоя труд го оценявам към 400лв по тънката тарифа, сега "правя" нисана та затова знам за какво става дума. Успех с бояджията

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамина красавица!!! Нямам търпение да ви се похваля. Преди броени минути си я видях. Утре ще пусна снимки да я видите и вие.Отивам да празнувам по случая. :mrgreen: smile135 smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и обещаните снимки.Качеството на снимките е лошо, тъй като апарата ми е закупен малко след времето на втората световна...но горе-долу се вижда. :mrgreen:

 

SUNP0165.JPG

SUNP0164.JPG

SUNP0163.JPG

SUNP0162.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!

бялото се прави трудно съм чувал по принцип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Четири години по късно....вече един фаворит по-малко ще се движи по родните пътища!

 

smile021 smile021 smile021

Заслугата не е моя,тъй като несъм собственика от две години на колата.

Photo-02191.jpg

 

GAME OVER

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:-k жалко> Дано поне на хората да им няма нищо. Търкаляна ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко!

 

И аз споделям твойта съдба - правих, правих си колата, после я дадох на един познат и той я довърши (отлепи дори пунктшвайса по купето)...сега е в Надин :-(

 

Съжалявам за фаворитчето! Важното е хората да са живи и здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.