Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новият Superb


skoda_ss1

Recommended Posts

Това комби от снимката, ако излезе на пазара го купувам веднага. Много е яко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смазва новия Супърб, вече и визията му е далеч по добра и агресивна и определено вдъхва респект за разлика от стария който често се бърка с Октавия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А прави ли ви впечатление парктроник сензора на предната вежда :roll:.

Или е нещо друго :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А прави ли ви впечатление парктроник сензора на предната вежда :roll:.

Или е нещо друго :?:

за теглене е...Иначе предния парктроник от страни на калника е чак там сигурно за функцията Self parking... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникално е комбито ! Смятам да си поръчам едно в мототехника ще внеса ВНОСКА 1500 лева и ще чакам да ми доиде ред :)

направо кърти мивки това комби особено ако е с двигател 3.6 4Х4 ! лудница

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз го купувам веднага, ако ми падне торба с пари на главата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уникална е,аз преди не бях привърженик на комбито като цяло,но след като го вкарах в собствения си гараж не мисля така:) вече или комби или кабрио 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живот и здраве на 21 и 22 май ще имам удоволствието да стана част от първия официален тест на новия Superb, който ще се проведе в Австрия. Така че ще имам да споделям живи впечатления доста скоро :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живот и здраве на 21 и 22 май ще имам удоволствието да стана част от първия официален тест на новия Superb, който ще се проведе в Австрия. Така че ще имам да споделям живи впечатления доста скоро :mrgreen:

 

smile188 Хвалипръцко неден! smile115 smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скандална е колата :P Мисля си обаче дали ще направят следващият модел на Octavia с тази предница на Superb, както си приличаха старият Superb и Octavia Tour :?: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Браво на колегите от http://vwclub.bg/forum smile162

http://vwclub.bg/forum/viewtopic.php?t=95732

Тука се представят в друга светлина, за разлика от преди няколко дена smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.