Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

защо ми хвърля водата


ceco 87

Recommended Posts

кажете ми защо ми хвърля водата като я карам бавно с 80 или 90 някои път хвърля някои път не даже я хвърля като е стодена немога да я разбера от какво е като я настъпя и я хвря веднага [/b][/code]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напиши си въпроса по-ясно!

 

Трябва повече информация - двигателя прегрява или?

За сега мога да ти кажа само две причини - ако прегрява - термостат, запушена охладителна система, въздушна възглавница, скапана капачка на разширителния съд, късно запалване и т.н.

Но ако не загрява, а само изхвърля водата - никак не е приятно. Вероятно се касае за духнала гарнитура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете ми защо ми хвърля водата като я карам бавно с 80 или 90 някои път хвърля някои път не даже я хвърля като е стодена немога да я разбера от какво е като я настъпя и я хвря веднага [/b][/code]

ако духа като младо дете на студ сваляй тиквата/гарнитура или пукнато/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи двигателя е 1.3 93г. температурата отива горе на червеното и веднага хвърля водата.Наскоро термустат сменях , капачка сменях даже вече станаха 3 и сащатата работа.Охладителната система е чистехме ( радиатора на парното , големия радиатор , казанчитата абсолютно всичко чистихме).И между другото няма парно когато си иска има когато си иска няма.За антифриза немога да кажа точно какъв е. Ако имате още въпроси питайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано да се разбере от каквое аз следмалко ще смкна главата да видя гарнитурата да занеса ли да я проверят аз по сигорно данес налойи да я отжарям пак 4е ми бактиса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано да се разбере от каквое аз следмалко ще смкна главата да видя гарнитурата да занеса ли да я проверят аз по сигорно данес наложи да я отварям пак 4е ми бактиса
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано да се разбере от каквое аз следмалко ще смкна главата да видя гарнитурата да занеса ли да я проверят аз по сигорно данес налойи да я отжарям пак 4е ми бактиса

най добре си провери главата , може да е проядена ако е карана колата с нормален антифриз или вода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги смених гарнитура шлаифах главата и пак ми хвърля водата от какво може да прави така.водната помпа не прави голямо налягане можели да е от това.смъкнах водната помпа като я гледам е здрава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз минах през това зимата,ебана работа,гарнитура се наложи да сменям.Провери главата и шлайфай задължително е моя съвет щото аз втори пат я правих заради едни МАЙСТОРИ!!!И един съвет от мен-Купи си чисто нови болтове за главата,за да не разбираш какво става ако се наложи да я сваляш втори път!!!УСПЕХ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега вси4ко направих дето ти си писал и пак прави така в4ера се мъ4их цял ден и после махнах марку4ите на парното и ги вързах с една траби4ка без парно да пробвам и се оправи не6то парното не е добре зима много въздох от него и затова ми хвърля водата и аз не знам какео да я правя ве4е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бяха добре сега съм извадил марку4ите на парното и ги свързах с една траби4ка и сега варви така нешто радиатор4ето на парното прави проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.