Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още за ЕураТек


Боби Доктора

Recommended Posts

Колеги. Тук още веднъж ще подчертая как в големите фирми - няма начин - работят всякакви хора. Когато не си доволен от работата на един или двама - няма как - пишеш "ТЪПАТА ФИРМА, ХИЧ НЕ СЪМ ДОВОЛЕН ОТ НЕЯ", а всъщност тоя един или двама са виновните, не цялата фирма...

 

Тоя път, обаче ще пиша за двама от фирмата и то не как съм просто доволен от отношението им, а как искам да им изкажа огромната си благодарност.

 

Става въпрос за това, че по идиотски тъп начин си заключих ключовете от ЮккИ в багажника на събора на Соколския.

Съжалявам само, че в суматохата и притеснението не успях да запомня имената им като хората, но обещавам в първия работен ден да разузная и да ги изтипосам във форума на "дъската с похвалите".

Изнамерихме горе на Соколския телефона на Косьо от дилърския отдел (неговото име го помня), а той ме свърза с шефа на търговсия отдел (бивш шеф на сервиза).

 

Още веднъж БЛАГОДАРЯ за това, че в почивен ден единият звъня нагоре-надолу, за да открие човек с достъп до сейфа с резервните ключове на лизинговите коли, а на другия, че си прекъсна почивката, за да пътува (не знам къде е бил, ама му трябваше един час) до ЕТ и да ме снабди с резервния комплект и беше усмихнат и вежлив.

 

В тази си част - ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА ЕТ. :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на момчетата,че са ти влезли в положението за оказаната помощ!

 

На следващия събор-се приемат залагания кой ще си заключи колата!

 

Соколски 07-Tsanko

Соколски 08-Bobi Doctora

 

?????? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още червени точки за ЕТ :P .

Иначе Косьо наистина е много свестен човек, какъвто очевидно се оказа и шефа на търговския отдел. Всичко е добре, когато приключва добре smile159 . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за добрия и сравнително безболезнен завършек на досадната случка smile159

Явно е факт, че в ЕТ нещата са както на повечето места - всичко е до човек. Дано хората като Косьо и шефа на търговския отдел стават повече в ЕТ, за да бъдат клиентите все по-доволни от услугите на фирмата. \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Пак ще "кача" темата горе - с нова похвала.

Днес брах първите "ядове" с ЮккИ. Ходих до В.Търново по работа. Слизам, заключвам с оригиналния ключ. Вратите - щрак, ама от алармата (ФАБРИЧНА) - нищо. Освен това - светодиода на вратата светеше постоянно (не мигаше както трябва да прави), което в книжката значи - "отивай в сервиз". Добре, звънах в ЕТ, казаха, че работят до 6 следобяд и да заповядам. Е да де, ама от Търново се довлякох в 5:15. От сервиза приемчикът ми каза, че е твърде късно, ама аз - упорит "не та не - поне тестер да мине искам!!!" Добре - мина на тест - "Alarm Horn no connection". Ясно - пре@б@на сиренка. И тъкмо се канех да си тръгвам, когато момчето, което я тестваше дойде на бърз ход откъм магазина с нова изписана сирена. В 6:15 (което е след края на работното време) сирената беше успешно сменена с нова. Можеха да ме отсвирят спокойно за понеделник.

Още червени точки за ЕТ (от приемчик - до техници).

Благодаря, момчета!

 

П.С. - ама на алармаджия - какво друго да му дефектира по колата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на момчетата от сервиза, друго няма какво да се каже. Дано само и занапред от ЕТ да ни дават поводи да ги хвалим :) .

 

П.П. Верно, голям карък точно пък на тебе да се прее..цака алармата :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Людмил Недев се казва човекът, който си наруши почивката заради мен. Още веднъж БЛАГОДАРЯ!

Людмил Недев е шефа на сервиза и е супер точен и коректен човек!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Людмил Недев се казва човекът, който си наруши почивката заради мен. Още веднъж БЛАГОДАРЯ!

Людмил Недев е шефа на сервиза и е супер точен и коректен човек!

 

Вече не е на сервиза. Май беше нещо от рода търговски директор. Но това е без значение в случая де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми какво да кажа-когато хората са си за похвала-нека не пестим благодарност и суперлативи към тях.

 

Браво на хората от ЕТ който са обслужили Доктора(Боби)!

 

П.С:Абе Боби ти да не си им носил нещо твърдо(че от наблюденията от Сокола),1е все към тем са така отзивчиви!

:mrgreen: (ТОВА Е РАЗБИРА СЕ В РАМКИТЕ НА ШЕГАТА) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Боби ти да не си им носил нещо твърдо(че от наблюденията от Сокола),1е все към тем са така отзивчиви!

 

 

А-аааа-а-а-а, твърдо немА. ИзпОИхме го сичкото.

 

 

 

Ама нищо не пречи да ги почерпя скоро :mrgreen: Нищо, че в неделя на Бояна една Ланча ми "дръпна ушите" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Еdit: гледайте във "ФОТО И ВИДЕОМАТЕРИАЛИ" - Ицо трябва да качи "срамните клипове" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно ме беше яд на Ланчията, че те изяде. Хич не ми се ще да го качвам тоя клип, ама щом настояваш. :mrgreen:

 

Поздрави и чакайте материала около полунощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно ме беше яд на Ланчията, че те изяде. Хич не ми се ще да го качвам тоя клип, ама щом настояваш. :mrgreen:

 

Поздрави и чакайте материала около полунощ.

 

 

Е как да не ме изяде - 205 к.с. с шпер на диференциала :roll:

Въпросът беше КОЛКО ТОЧНО ще ме плесне...

В интерес на истината - взех на последната гонка колегата му, който ще потвърди, че след пиленето на гуми на 1-ва Ланчата ме дърпаше с 2/3 дължина и в последствие (2-ра и 3-та) я настигах, но пусто - място не достигна. Мисля си, че все пак със "стоковите" си 160 катъра бях достоен противник.

Извинявам се за:

-незнанието на имената на колегите от ЕТ

-спама

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.