Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся онлайн магазини за аксесоари за 120л


Recommended Posts

Търся онлайн магазини(ако има в БГ още по-добре) в който да има някакви тунинг аксесоари за 120-ка в смисал брони кристални стопове и др...

 

PS Пиша от името на един приятел :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

аз съм въпросния приятел. Благодаря за линковете., но гледаме го тоя втория сайт и ако може малко разяснение :oops: като например как върви курса на тази валута там, какъв е начина на плащане и ще мога да ли да се оправя с английски при покупката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че се делеше на 18 ама не съм сигурен :roll: :| Какво точно си търсиш? 8)

 

Ами и аз не знам общо взето каквото дойде :lol: . Като начало стопове, тва за спортен волан(забравих как се казваше), може и решетка или направо мрежа ще сложа и изобщо каквото си харесам. Апък и ми се иска да сложа такава маска отпред и да се опитаме да направим ангелски очи или нещо такова.....

 

Само се чудя как ще става купуването :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от де си колега

май си решил да потрошиш някой лев :lol:

 

ами в момента уча в Бургас, а иначе съм от едно село до Казанлък и смятаме там да я правим лятото след като си изкарам малко стинки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като си близо до Казанлък, отбий се в магазина за части Шкода, там имат тунинг каталог за 105/120/130. Можеш чрез тях да си поръчаш Ellri и Milotec.

 

Успех в начинанието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като си близо до Казанлък, отбий се в магазина за части Шкода, там имат тунинг каталог за 105/120/130. Можеш чрез тях да си поръчаш Ellri и Milotec.

 

Успех в начинанието.

 

Благодаря! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз за този магазин се сетих, но не знаех да ли могат да докарат такива неща.

Тези дни ще отида до магазина и ще погледна каталога и цените.

 

PS Собственик или работник от магазина в Казанлък няма ли регистрация тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз за този магазин се сетих, но не знаех да ли могат да докарат такива неща.

Тези дни ще отида до магазина и ще погледна каталога и цените.

 

PS Собственик или работник от магазина в Казанлък няма ли регистрация тук.

 

Виж какво има за 120ки и на какви цени и ако трябва да отскочим до там някоя събота да поръчаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз ще ходя някой ден след училище, но в понеделник няма да мога може би сряда ще имам време.

Ще взема и камерата и направо може да снимам най-интересните неща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
И аз за този магазин се сетих, но не знаех да ли могат да докарат такива неща.

Тези дни ще отида до магазина и ще погледна каталога и цените.

 

PS Собственик или работник от магазина в Казанлък няма ли регистрация тук.

Има регистрация , " rgc" . До колкото си спомням идва някой скоро да пита за тези екстри , но не се е спрял на нещо конкретно. Каталозите с които работим ги има на следните адреси : www.agauto.sk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз идвах, но беше внезапно и не носих камерата да снимам направо то каталога, няма цени само номера, добрите хора от магазина проверяват и ти казват цената.

В наличност бяха само белите мигачи(големите и малките) както и стоповете за друго не съм гледал.

Когато дойде колегата cerberpeter в Казанлък ще отидем заедно за да си избере той каквото иска, и тогава ще пишем отново ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз идвах, но беше внезапно и не носих камерата да снимам направо то каталога, няма цени само номера, добрите хора от магазина проверяват и ти казват цената.

В наличност бяха само белите мигачи(големите и малките) както и стоповете за друго не съм гледал.

Когато дойде колегата cerberpeter в Казанлък ще отидем заедно за да си избере той каквото иска, и тогава ще пишем отново ;)

 

Не е лошо и някоя цена да сложите - ще бъде интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kакто вече казах всичко е под номера няма цени.

Цените се променят според курсове на валутата , доставка и други фактори, затова и хората от магазина проверяват след, като някой поиска да разбере колко струва примерно дадена броня.

Нещата който ги има в наличност(мигачите и стоповете в случая) имат конкретни цени, но не ги помня точно нека хората от магазина ги напишат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kакто вече казах всичко е под номера няма цени.

Цените се променят според курсове на валутата , доставка и други фактори, затова и хората от магазина проверяват след, като някой поиска да разбере колко струва примерно дадена броня.

Нещата който ги има в наличност(мигачите и стоповете в случая) имат конкретни цени, но не ги помня точно нека хората от магазина ги напишат.

Стъкло за мигач на калника - бяло - 2,00лв

Стъкла за пред. ляв или десен мигач - бял - 4,50лв

Стъкло за стоп ляв или десен - бял - 31,50лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.