Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

среща в софия


rapid13o

Recommended Posts

този път топла бира, следващия + студена скара! :mrgreen:

 

Аз си пих студена биричка... :mrgreen: за късно дошлите незнам :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e кво да напраа, като фелата е по-бавна от мерцедеса и не ме докара навреме? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не ми повярвате, ама аз щях да домъкна двойно повече бири :mrgreen:

За съжаление в Билата на бул.България нямаше повече охладени кутии :?

Реших да не взимам допълнително бутилки, ама и кутийките стигнаха все пак :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еваларката ви бичим за страхотната ни среща!!! Беше ни изключително приятно да се видим с всички присъстващи (и на мен и на най-малкия шкодаджия - след срещата още продължава да вика бръм-бръм). Само където съм малко неразбиращ и не знам как точно да кача тук снимките, които направих :oops: (не, че са много)!?!??Някакъв съвет???

 

[/img]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи как искаш да ги пуснеш, като линк или да се виждат снимките директно в поста ти по темата. Ако е като линк, качи снимките някъде, примерно в snimka.bg, избери опцията "Виж албума" и копирай линка тук, във форума. Ако искаш снимката да се вижда в поста ти, качи я или в галерията на форума или другаде, отвори си прозорче за писане във форума, натискаш бутончето img и копираш адреса на снимката тук и после пак натискаш бутончето img*. Само гледай адреса на снимката, която качваш (когато искаш да се вижда самата тя в поста ти) да завършва на .jpg, че иначе нама да стане работата. За целта, ако си качил нещо в snimka.bg, кликаш върху него веднъж и върху това, което се появи кликаш още веднъж и копираш адреса на последно появилата се снимка тук, във форума със img(бутончето) отпред и img* отзад. По-лесно ще ти бъде да ги качиш снимките в hit.bg, от там достъпа е директен и файловете си излизат веднага с разширение .jpg. Дано не съм замотал с тоя пост и да съм ти бил от полза.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща се получи, а и времето не беше много горещо. Благодаря на колегите chavdarlk и pow за почерпката. Айде следващия път на поляна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ID A" - Много съжалявам, че не съм се усетил кой си от всички колеги с които се запознах :( .

Много държах да си поприказваме по-нашироко.

Следващия път трябва да поправим грешката smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, винаги на твоите услуги. Ако не стане номера, метни ми ги на скайпа, hristo_roussenov, аз ще ги кача.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са красиви снимките, браво. Малкия Мартинчо е бонбон, да ти е жив и здрав !!! Лично на мен снимките ми се виждат великолепни откъм качество (ама то аз какво ли и разбирам :mrgreen: ), хубава камера има телефона ти.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.