Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предно окачване на октавия1


tuef

Recommended Posts

Хора помогнете! Нещо много бързо ми се разстропа отпред октавийката. Като румолене е на павета и по малки дупки. От двете страни се чува еднакво. На големи дупки не се чува. Нещо ме съмняват тампони на макферсоните или биелетки некви май - не съм ходил още по майстори и ме интересува кое си заминава най-вързо по ваши наблюдения и колко излиза ремонта.:(

Малко се ядосвам, че толко бързо се разхлопа - 18г. ми Вектра няма грам проп-тряс опред, само дето като изгни отзад пружините пропаднаха в купето, а след това се откърти и ухото на моста от едната страна ... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай малко инфо - години, км, цвят...

Един глас от мен за пластмасови кори, защото това окачване е много здраво и не отстъва по здравина, надеждност и комфорт, на увжаваната и от мен Вектра, дори е по-добро. Надявам се да споделиш след като посетиш майсторите какъв е проблема, защото не сме ясновидци :D

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тампони на стабилизиращата щанга :roll:

 

Колега, нямаш си идея, колко точно си диагностицирал проблема!!! Преди 2-3 години бяха по 6 кинта бройката от Симеоновско шосе. Ама мнооо трудно се напъхват на местата им при тая смяна - нали са нови и твърди... Аз полудях докато майстора ми открие, какво тропа, но като ги смених - ей, нема такъв кеф от нетропаща кола :lol:

@ tuef - ремонта ... сега да с по 10 лева парчето + ~30 за работа = 50 ;) а за писанията за Вектра-та... мъкааааа :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

за Тампоните на маферсоните триабва да са адски сплескани за да тропат в дъпка иначе се чуват при въртене на волана...аз ги смених и ги взех за 40 кинта 2-та..с лагерчета с всичко комплект :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.