Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Това сигурно е против уроки!!!


VALDO

Recommended Posts

Още първия път като го гледах забелязах,че при движението на новия Superb, на един завой и каране на фарове се вижда,че свети само единия халоген!!!Не ми се вярва да е направено нарочно!!!

 

http://new.skoda-auto.com/COM/model/new ... .aspx?ff=1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това явление го има и при мен :mrgreen:

Да знаеш колко народ ми свирка по улиците нощем да ме предупреди, че единият ми халоген е изгорял :mrgreen:

Това е системата за осветяване на завой.

Рефлекторите на халогените са "разширени" и освен пред теб - светят и доста в страни.

Пуска съответния халоген от страната на завоя, при условие, че са пуснати късите и скоростта е по-малка от 40 км/ч. Става при пускане на мигача или при навиване на волана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето в тая тема са обсъдени разликите м/у халогените със следене на завоя и без. Даже и снимки са постнали момчетата.

http://www.octavia-forum.de/forum/viewt ... a&start=15

 

Поздрави и успешен ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли,че е от типа халогени,които следват завоя или само свети този към която посока завиваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже тук имаше тема/дискусия за тези светлини... Склерозата Ви е подгонила, ей :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.