Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

фелиция 1,9д свирене на ролката


jako6iba

Recommended Posts

фелиция 1.9д.имам свирене от оптягащата ролка смених я пак същото.прави го само първите 5 минути след старта??????маистора ми вика че ми е слаб акумулатора и слад старта се товари ролката докато се зареди?????.акумулатора деиствително ми е за смяна. някои да е чувал нещо подобно.възможно е и ремъка да преплъзва .ама е нив и съм го пръскал с препарат за сцепление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батко Сами, нашата служебна фела 1.9Д също свири, даже по-скоро стържи първите 5мин след студен старт. После се оправя... Сменяхме всичко + лагери на климатика, но разлика няма. Продължава да си стържи. Ще те посетя тези дни за съвет, после ще пишем в тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да ти е пистов ремък на алтернатора, защо реши че е ангренажа... Вземи попрочети документация за колата, а те да питаш само. RTFM както се казва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И моята Фела свири първите 5 минути докато е студена. Дайте точен отговор какво може да е или какво да се смени. Все едно въздуха свисти, такъв звук вади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята Фелиция също свири. Сменях пистовия ремък и ролката на пистовия ремък, и пак свири. Един познат каза, че може би е от втулките на алтернатора. Като напръскам с една смазка веднага изчезва свиренето. За сега не ми се занимава със сваляне на алтернатор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и от динамото не е .ако е лагер или втулка ще започне да свири след като загрее.а не от самото начало.един ми каза да полея вода върху ремъка. нищо не стана даже се увеличи свиренето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и от динамото не е .ако е лагер или втулка ще започне да свири след като загрее.а не от самото начало.един ми каза да полея вода върху ремъка. нищо не стана даже се увеличи свиренето.

демпферна шайба на кол.вал-ПРОВЕРИ ЛИ Я?-Пиши

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Проблемът е решен - смяна на демпферната шайба на коляновия вал.

 

Поздрави

ма ти не дойде да се видим :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

smenih акумулатора и готово.????????????като пусна фаровете и свиренето се увеличава .маистора вика че докато зареди се товари много и затова свири е наи накрая го оправих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

имах същия проблем и беше от пистовия ремък гаранция давам или е хлабав или си е за смяна :) Но и акумулатора ми е за смяна и при палене свири динамото защото се товари доста брутално :) Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.