Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дайте съвет относно лек тунинг на Estelle


Recommended Posts

След като най-после моят Сивек си има достоен наследник , дойде времето за неговото прераждане :mrgreen: - смятам да си го направя хубавичък : екстериор,интериор....

 

Та сега съм се понавил да поръчам тези капаци за праговете и веждите :

 

005964317.jpg

005964319.jpg

 

Лошото в случая, е че няма как да се видят и съответно наложат и преценят как ще изглеждат / защото се доставят с поръчка / и така ...

 

ако някой е попадал из сайтовете на снимки /или има такива/ на Естелка направена с такива капаци ще съм му благодарен да ми прати линк или снимка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като най-после моят Сивек си има достоен наследник , дойде времето за неговото прераждане :mrgreen: - смятам да си го направя хубавичък : екстериор,интериор....

 

Та сега съм се понавил да поръчам тези капаци за праговете и веждите :

 

005964317.jpg

005964319.jpg

 

Лошото в случая, е че няма как да се видят и съответно наложат и преценят как ще изглеждат / защото се доставят с поръчка / и така ...

 

ако някой е попадал из сайтовете на снимки /или има такива/ на Естелка направена с такива капаци ще съм му благодарен да ми прати линк или снимка

за естелката незнам, но съм налагал на фабийката и е кофти, към вид и цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да поръчвам такива прагове .... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а що не пробваш голф 2 вежда с малко преправяне нова е 9 лева

 

Мислил съм го този вариант - вярно ще излезе значително по-тънко като цена, но пък накак си по ще се кефя да знам, че нещата които слагам на Шкодата са правени именно за Шкода :roll: плюс това ме кефи и съчетанието на веждите с праговете ....... само не ме кефи съчетанието на цената им :lol: но кво да праиш спорта иска жертви......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а що не пробваш голф 2 вежда с малко преправяне нова е 9 лева

 

Мислил съм го този вариант - вярно ще излезе значително по-тънко като цена, но пък накак си по ще се кефя да знам, че нещата които слагам на Шкодата са правени именно за Шкода :roll: плюс това ме кефи и съчетанието на веждите с праговете ....... само не ме кефи съчетанието на цената им :lol: но кво да праиш спорта иска жертви......

кеф цена няма-оригинални :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яки са ама кажи колко ще ти излезнат (като пари)че мога да ти предложа нещо интересно

 

Прагове и вежди към 330 лв............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивак, аз имам такива вежди. Ако Насето от Кричим се навие да изработи калъпи, ще имаш и ти :P

 

Ами значи остава Анастас да си каже думата smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LR-ът е с предимство :lol: имам предвид ако бързаш не съм човека

инак няма проблем ще ги направя хванал съм се на хорото ще го игая :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LR-ът е с предимство :lol: имам предвид ако бързаш не съм човека

инак няма проблем ще ги направя хванал съм се на хорото ще го игая :lol:

 

Ами разбира се, че LR-ът е с предимство ! / малко не ми достига да се запаля и аз и sivEk да стане и той LR :mrgreen: /

Насе, благодаря за готовността да помогнеш :) , но за това няма да те занимавам защото вече си имам комплект вежди :)

/ естествено благодарности на бат Миро и Коко за транспорта /

 

А пък що се отнася до това кое е на мода,Коко, няма проблем да го обсъдим на по бира - за мен БИРАТА е винаги на мода :mrgreen: smile159

 

to be continued.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.