Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов Румстър 1.9TDI/105 кс


Recommended Posts

Здравейте фенове на Шкода !!!!

От скоро съм собственик на нов автомобил Skoda Roomster. Вярвам, че съм направил правилния избор на първия ми ЧИСТО НОВ автомобил в живота (надявам се да не е последния).

Разбрах за съществуването на този клуб от мой познат и реших, че ще ми е от полза да се регистрирам.

Заедно да разкрием тайните на този чудесен автомобил ШКОДА Румстър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и честито за автомобила :) Направил си добър избор, много безаварийни и заповядай на сбирките, няма да останеш разочарован ;) Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл при нас!

Да ти е честита новата придобивка! smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- добри пожелания и от мен за Руумстъра и много безпроблемни километри с него. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и честита придобивка!

 

Сигурен съм че ще останеш доволен от марката и конкретния автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл smile056 , да ти е честит готиния автомобил, и безавариино съжителство smile195

smile161

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл! Наистина си направил добър избор:) ! Дано Румстъра да продължава да те радва все така и занапред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заедно да разкрием тайните на този чудесен автомобил ШКОДА Румстър.

 

хах, първо честито за придобивката и много безаварийни километри !!! второ... колата няма тайни за разкриване - неща като здрав мотор, здрава изработка, страхотно возене не са тайна за всеки който има или поне се е возил в такъв автомобил :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и много безаварийни километри !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Само хубави емоции да имаш с Roomster-а :) Чудесен избор си направил, пък и двигателят ти е най-добрият вариант за този автомобил според мен 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Честито и от мен. За мен румстъра е също първият нов автомобил в живота ми. Засега съм много доволен, предполагам че и ти ще останеш доволен. Много весели и щастливи семейни моменти с новата ти придобивка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.