Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спирачни дискове за "Octavia" 1.


tuningmania

Recommended Posts

Здравейте,

 

Предстой ми смяна на предните спирачни дискове на "Octavia"-та. Мисля, че е често срещан проблем кривенето на въпросните - и при мен не липсва :( Как стой въпроса с гаранцията в "Еура Тек", ако си взема дискове и накладки от там, и ТЕ ми ги сменят? Някой да има представа дали не мога да си купя някакви усилени дискове, макар и не от "Еура Тек"? Под "дали не мога" имам предвид дали има дискове, който се знае, че няма да се изкривят? Ясно ми е и, че никой не може да каже: "Ето тези дискове няма да се изкривят!", но поне дали не се знае някоя наистина железна марка :) Държа да отбележа, че 95% от времето карам пенсионерската. В смисъл от далеч си гледам светофарите, пускам си по инерция и така нататък. Съобрзявам се и с загряти дискове - студеноводни локви. Само на авто-мивки не всеки път мога да чакам да изстинат, но първо като ходя на авто-мивка не бързам за никъде (тоест по пътя за авто-мивката не давам много газ, следователно не спирам интензивно) а и много рядко се случва като ида на авто-мивката да ме вземат веднага :) Дайте някакви съвети? Не съм чувал другите марки от "VAG" да кривят дискове. Ако си взема въпросните от "Юни Трейд Х" дали ще има разлика? Иначе проверих - в "Еура Тек" са по 101 лева бройката а в "Юни Трейд Х" по 128 лева за брой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се купят и монтират от ЕТ мисля, че имат 2 години гаранция ... поне нещо такова ми обясняваха за лагер на главина, който в крайна сметка не си монтирах там.

 

За дискове - може да видиш и Брембо, би трябвало да са хубави и май са на добра цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема с кривенето на дисковета е КОЛОСАЛЕН.В наща страна се внасят главно боклуци.Дори и маркови се кривят по често от ментетата

много рекламации имаме от клиенти.Вече само зе дисковете ги карам те да си ги намират

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от Textar дикове и накладки, както и АТЕ, но ако си сигурен че са истински. Приятели са доволни от Zimmermann.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от Textar дикове и накладки, както и АТЕ, но ако си сигурен че са истински. Приятели са доволни от Zimmermann.

 

Аз лично мисля, че Zimmermann са едно адски добро решение! Що не пробваш с едни 312мм. а не със стандартните? Мисля, че старите Ауди ТТ са с такива размери. Само дет не ти знам джантите, но ако са 16" и са по-отворени, визията на колата ще се подобри дооооооста :mrgreen:

 

Коко, нашите коли са железни бре! Да не мислиш, че моята е сменила дискове при мен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите проблеми идват от накладките-стандартните ги изпичам и ми свирят редовно,а афтермаркета изчезва в миг.Иначе наистина има доста боклуци,дори от уж реномирани фирми като ротора-просто произвеждат от нисколегирани стомани

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от Textar дикове и накладки, както и АТЕ, но ако си сигурен че са истински. Приятели са доволни от Zimmermann.

 

Аз лично мисля, че Zimmermann са едно адски добро решение! Що не пробваш с едни 312мм. а не със стандартните? Мисля, че старите Ауди ТТ са с такива размери. Само дет не ти знам джантите, но ако са 16" и са по-отворени, визията на колата ще се подобри дооооооста :mrgreen:

 

Коко, нашите коли са железни бре! Да не мислиш, че моята е сменила дискове при мен ;)

трябва да се сменя и спир.апарат+"кокала"за шенкела

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.