Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спортно гърне за Фаворит


Recommended Posts

Колеги ако някой е слагал спортно гърне(задно) нека каже къде бих могъл да намеря . :?: за СОФИЯ . И дали ручи много. :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти требе спортно гърне.Махаш всичко от задното и ето ти ефекта.Щом сакаш да е спортно, нема начин поне малко да не ручи.

Еееех... да ви имах проблемите :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат, не ти трябва това спортно гърне-я си представи ако тръгнеш от София (примерно) за Варна, ти до В.Търново ще те заболи главата и ще слезеш да си хванеш автобуса :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите са прави аз на времето имах голфче със спортно гърне "ремус" няма да ти кажа за каква умора става на въпрос на дълъг път ! Иначе е готино на къси растояния да вдигаш шум ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм слагал спортно гърне на Фаворита ми... Гърнето беше Aspo за около 25лв - резонаторно!

 

Вариант 1:

Слагаш резонаторно за крайно, но не махаш средното гърне. Резултатът е доста рафиниран звук, но според мен незадоволителен!

 

Вариант 2:

Слагаш резонаторно за крайно и махаш средното гърне. Така бях направил аз... Цяла Варна мислеше, че Фав-а ми е поне 1.8! Човече, ревеше БРУТАЛНО много, все едно е VR6-ца :mrgreen: . Верно, спираха ме по 3 пъти на вечер, но спортът изисква жертви!

 

П.п.: За пътуването извънградско - и с Фав-а и сега с Фелката (без средно и с крайно гърне Remus) си пътувам извън града и нямам проблеми с ушите :!: Има си определен диапазон от обороти в който утихва доста и като я захлузиш на тия обороти си пътуваш спокойно. Не се плаши, слагай герлутията - все едно си сменил мотора!

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде мога да намеря резонаторно гърне . В емк33 дали има ?

не слагай резонаторно ще ти гръмне главата,и според мен не е естетично като спортното.освен това като бръмчи много -още по смешно изглежда като не въви апък вдига аларма до небесата и стои на едно място.По-добре да е по тихичка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, да де ама ти не можеш хем да даваш газ, хем да гледаш отстрани :mrgreen: . Пък и ти по хорското мнение ли си тунинговаш колите бе бат Сами :idea: ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, да де ама ти не можеш хем да даваш газ, хем да гледаш отстрани :mrgreen: . Пък и ти по хорското мнение ли си тунинговаш колите бе бат Сами :idea: ;) .

Аз смених много гърнета с цел да я направя колкото се може по тиха-главно и заради куките,защото искат да ме спират от движение.Сега последно съм с 2.Едно Опелско и 1 от Голф KR.Може и малко да я спъват ,ама ми писна от куките да ме плашат че ще ме спрат от дв.и да им се моля,подмазвам и черпя-кеш

И все пак мисля че не е удачно много да ти бръмчи колата-не се слушаш само ти,освен ако я караш само в гората :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.