Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

октавия 1.6 за и против


skodaman

Recommended Posts

Здравейте на всички в този прекрасен форум.Моля за вашето мнение относно Шкода Октавия 1.6 16v.Намерил съм един доста запазен автомобил 2000 год. но искам вашето мнение що за автомобил е това,разход,надеждност,обслужване и т.н. В момента имам Фелиция 1.9 дизел и нямам впечатления от Октавия и то с бензинов мотор.Предварително благодаря за всяко едно мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16V ? :roll:

Иначе за мнението ми за мотора - от личен опит ти казвам че е супер! Динамиката на автомобила е доста добра за 1600 кубика, разходът на гориво е според стила на каране - в последно време започнах да карам по "пенсионерската" и разходът започна много да ми харесва. Градско можеш да стигнеш и 8-9-10/100 в зависимост от това в кой момент на денонощието караш :lol: Извънградско - 6-7/100.

Това мога да кажа за сега, просто защото не се сещам за друго, ако имаш нещо конкретно да питаш друго - давай :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.