Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ГАЗ на Фабия


Recommended Posts

Здравейте! прочетох доста неща във форума и трябва май да се слага газ на една шкодичка Фабия 1.4 i,2001г.Звънях на едни хова в Горна Баня за монтаж.Те ми казаха ,че неставало обикновенна газ, защото имало някакви платмаси в колекторите и пори гърмеж се късали, от там в клапаните -счупване ....

и на въпроса има ли някой Фабия с обикновенна газова уредба и има ли проблиме с гърменето?

Благодаря Ви предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз имам същата Фабиана и се чудя какво да правя,но май ще мина на метан,иначе мога да ти дам тел в Кюстендил 0897850366-Людимл обади се и питай.На мен за обикновена газ ми каза че няма проблеми.Цената е 420лв.Газовия инжекцион е 1200 колкото метана и аз си мисля да предпочета метан.Ако имаш парите това е най-добрия вариант!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Благодаря за тел., но все пак няма ли да се спъне още повече с метана, че нали и без това е от най-бързите- само 60 коня?

А газовата уредба ловато ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А вашия газаджия, който е казал, че Фабията не може да кара обикновена газова изобщо наведе ли се да погледне дали случайно не е с алуминиевия колектор, защото на една от срещите гледах една Фабия(на Васко) която беше със двигател като на Фелиция :roll: само че 1.4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те не са гледали нищо.Аз се обадих по телефона и им казах, че е с металкни колектори а хората май ме метнаха в музиката ,че имало некви пластмаси кото се чупели.Аз имам един мерцедес С180 и съм с обикновенна газова, която бачка перфектно и аз съм си я монтирал,пък за шкодичката да не може.та май искат да си пробутат инжекциона.

Ето номера на двигателя:

ATZ 012902

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.