Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нека и аз да се Похваля :)


Chocho

Recommended Posts

Айде ще се разберем някоя вечер хем да пием по една Бира :lol:

Кажете на вас кога ви е удобно и ще го измислим....може някъде по центъра например

 

Ксенона отдавна не е гъзария....Гъзария за 130 лв..е нямам думи ква гъзария :lol: Това според мен е необходимост.

Ако смяташ че за 130 лв си заслужават парите само за да кажеш че имаш ксенон....който е без Ув защита и който повече блести от колкото свети..тури му пепел

Всеки си знае все пак какво иска!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде ще се разберем някоя вечер хем да пием по една Бира :lol:

Кажете на вас кога ви е удобно и ще го измислим....може някъде по центъра например

 

Ксенона отдавна не е гъзария....Гъзария за 130 лв..е нямам думи ква гъзария :lol: Това според мен е необходимост.

Ако смяташ че за 130 лв си заслужават парите само за да кажеш че имаш ксенон....който е без Ув защита и който повече блести от колкото свети..тури му пепел

Всеки си знае все пак какво иска!

smile027
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Chocho" - За мен е без значение коя ще е вечерта. Аз съм свободен електрон. До колкото виждам ТИ си по-зает.. така, че ТИ определи, пък НИЕ със "stivan_" ще се съобразим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен е без значение коя ще е вечерта.Само да се знае поне с ден по рано или да се надявам че ще го видя преди срещата :D

Както каза колегата ти опредиляш ние се съобразяваме с теб

 

p.s bega4ka кефиш ме и на октито ли е 130кинта ксенона :mrgreen:

ако е тъка даи насам smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако седна сега да пиша каква е разликата между ксенон от 130 лв и такъв от 1300 - велик спам ще стане... Но вервайте ми - ИМА РАЗЛИКА :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Bobi Doctora" - В едно автомобилно списание (как ме е яд, че не се сещам кое) имаше тест на различни видове ксенони. Разликата между заводски вгражданите и Китайските им имитации, пишеше, че е около 10%, в полза на заводските.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.