Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с Блаупункт


Recommended Posts

Купих си чисто ново МП3 от Техномаркет ( голяма грешка ) сложиха ми го в специалезиран сервиз след кето започнаха мъките. Шкода Фабия и като запалвам докато има CD-ром в блаупункта то забива като изписва че се опитва да прочете диска и понякога даже като натисна еджект не иска да излиза диска докато не махна кабела + за да се резетне нацяло. Когато е на радио нямам никакви забележки. Някакви идей от блаупункта или от токовете на колата се получава така. Имам колеги които на техните фабий нямат никакъв проблем с каквото и да е устройство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом са ти го монтирали в сервиз,отиваш да им мелиш на главата,докато не ти го оправят или сменя с ново!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам Blaupunkt от Техномаркета вече две години и не съм имал никакви проблеми чете всичко почти безотказно, никога съм нямал проблемите които казваш, а и всички служебни коли бяха с Blaupunkt-и никога нямаше проблеми, отиди в сервиза и се оплачи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е грешка, че си пазарувал в Техномаркет, грешка е, че си избрал Блаупункт. Обаче едно недоумявам - имаш гаранция, спазил си условията за монтаж. Но вместо да отидеш и да се възползваш от гаранционните си условия, очакваш тук някой да хвърля боб :D Причините за проблема може да са 1, 2, 3..., може и да са комплексни. А може и да е просто дефект на продукта. Но всичко това няма как да го разбереш тук... Едно е сигурно - проблемът ти не е в колата (пиша го по повод на последното ти изречение). И личното ми мнение, на базата на информацията, която си дал - дефектно у-во.

Успех с гаранцията и като разбереш от какво е - драсни няколко реда.

 

P.S.: CD-Rom е у-во, монтирано в компютър и четящо компакт дискове (CD).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е грешка, че си пазарувал в Техномаркет, грешка е, че си избрал Блаупункт.

 

:smt017

 

Бягай в сервиза където си го монтирал, за това е тази гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е грешка, че си пазарувал в Техномаркет, грешка е, че си избрал Блаупункт.

 

Абсолютно сте прави. Просто не знам как може редица производители на коли да ги слагат като"оргинала музика" . Пуст национализъм :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Необичам да водя безмислени спорове, но по безотказно и четящо всички дискове CD не съм имал до сега незнам от къде са ви наблюденията но пак повтарям че съм невероятно доволен от Blaupunkt.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отварял съм многократно плеяри на Blaupunkt. На повечето механики пише "made in china".Правете си извода сами.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отварял съм многократно плеяри на Blaupunkt. На повечето механики пише "made in china".Правете си извода сами.

 

Кое не е правено в Китаи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Необичам да водя безмислени спорове, но по безотказно и четящо всички дискове CD не съм имал до сега незнам от къде са ви наблюденията но пак повтарям че съм невероятно доволен от Blaupunkt.

Всичко е въпрос на късмет. Явно твоят ти се е усмихнал ;) Като цяло впечатленията ми от Блаупункт са - слаба механика, често дефектиращ дисплей (части от него), лош звук. И нещо, което е по-скоро въпрос на лично мнение - изключително грозен дизайн. За мен това, което казваш, че чете всички дискове, не е критерии, защото това го правят почти всички плейъри на пазара, с които съм си имал работа. Но както писах - въпрос на лично мнение и предпочитание. Аз лично бягам далеч от всичко произведено от тази марка - усилватели, говорители, плейъри, туби. Относно държавата производител - това, че са правени в Китай за мен не е критерии за качество. Много добри марки/фирми имат там изнесено производство, но според мен качественият контрол е на лице.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И аз имам проблем с моя Блаупункт. Монтирах си го сам, така, че не мога да разчитам на гаранция. Имам един Лондон от близо година и нещо, но преди няколко дни спря да ми чете дисковете. Докато стигне до 5-а, 6-а песен и ми изписва ДИСК ГРЕШКА. Това беше няколко дни, но сега изобщо не тръгват дисковете. Пробвах го с оригинални, МП3, но не става. Доволен съм от плеъра и не искам да го сменям. Имате ли предложения какво да предприема, или да си взема Сони, че ползвам отстъпка за тях :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Занеси го да ти почистят оптиката.В случай,че не се оправи не си взимай Сони :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш да го свалиш замери напрежението на + към него при въртене. Ако пада под указаното от производителя има вероятност да е от това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.