Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелиция с проблем.


The Best Forman

Recommended Posts

Фелицията е след '98 с новата решетка , карбуратор и много странни датчици като на инжекцион , но с механична помпа и старото делко ... та проблемите са два предполагам единия е следствие от другия - детонира след като се изгаси мотора / на газ / и по - странния проблем разтопен е дифузьора на втора камера / алуминиевата отливка , през която се подава горивото / Дайте идея къде да търся проблема за тез детонаций т.к. сефте виждам карбуратор да прави такива номера , а на газаджий ще се ходи за реглаж , но чак като сме сигурни , че проблема е отстранен.

Благодаря предварително!

 

П.П. Колата се форсираше и държеше високи обороти и видяхме разтопения дифузьор и падащите отломки блораха затварянето на клапата на втора камера ... дифузьора ще го сменим , но се опасявам да не стопи и новия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно :roll: На твое място бих елиминирал временно работата на газ с цел установяване, че на бензин всичко е ок.Мисля че виновника за тези детонаций е изпарителя , неправилно монтирана плочка и едновременна работа на газ и бензин(имал съм случай когато бензиновия клапан не затваря напълно), но това са предположения все пак.Ъгълът на запалване и неправилно зацепена ангренажна верига също може да са от значение. За по сигурно ще разпитам един мой познат, който е много добър газаджия и собственик на сервиз за АГУ.Може пък да изплюе камъчето. :mrgreen: Ще пиша след като се консултирам с него отново,че и на мен ми е доста странен този проблем с разтопения дифузьор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.