Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Октавиа Супер


dian_stanev

Recommended Posts

моята шкода

 

За жалост нямам много снимки в предишното й състояние,но за сметка на това сегашното й компенсира.

Дано ви хареса!

 

s8000182kr6.th.jpg

s8000185ec8.th.jpg

dsc01511vr3.th.jpg

dsc01518tk2.th.jpg

pic1415aj9.th.jpg

dsc01529dv2.th.jpg

dsc01525sy8.th.jpg

pic1404tl9.th.jpg

dsc01548ir2.th.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошъл във форума. Колата наистина е невероятна! Преди време, ако не се лъжа, един колега беше пуснал линк към статия за нея. Поздравления, справил си се чудесно с реставрацията! Дано имам късмета да я зърна наживо някъде ;) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е "СУПЕР"! Не е нужно да си разбирач за да видиш колко работа е свършена и колко добре. Евала на такива фенове!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотна е справил си се страхотно възродил си една класика браво

ти истински ценител :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деяне, най после се появи и ти във форума. Привет и от мен . Нали знаеш-запазил съм ти стикер за Октавията. Колегите отдавна те чакаха и надявам се да са доволни ,че групата от Разград се увеличава стремглаво---засега сме двама де!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Добре дошъл, колега! Малко са тези екземпляри, а като гледам тоя е попаднал и в добри ръце ;)

Преместих темата в проекти, въпреки че тук не се вижда точно реставрацията, а само крайния резултат ... но и той е достатъчно впечатляващ!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уоу-едно голямо браво за положените усилия колега.
Страхотна е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

досега само бях чувал за тази кола в процеса на реставрацията, резултатът наистина надминава очакванията ми - БРАВО!
Остава само да се хромират (или да се заменят с нови) гривните на фаровете и др. дребни детайли и вече спокойно ще може да се нарече перфектна без забележки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда невероятно! Поздравления за резултата, който си постигнал! Дано се засечем на някой от следващите събори ;) , иска ми се да я видя на живо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Браво за труда!

 

П>С>Че той човека пише,че е регистриран февруари миналата година!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес разкрасихме с Диан Октавията и сме много доволни.Поляхме случката с бира и събрахме зяпачи. Така вече сме готови за срещи само да се организираме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.