Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

СРЕЩА в София на 15.06.2008 14.00 пред НИМ !


c5775bm

Recommended Posts

Аиде да направим една среща в неделя ! Аз съм готов с моя проект сложих РС окачването и пружините на Милотек ! както и бронята на РС за седана ! а същото така и някои дреболиики от милотек ! Дано да е хубаво времето !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще правим сбирка на НИМ, предлагам да е преди обяд, докато все още не се е изсипал поредния тропически дъжд :mrgreen: . 11 часа примерно ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЙ Е АЗ ША ДОЙДА :D

 

Като гледам "нестихващия" интерес към темата, май само ти ще ходиш :mrgreen: . Сега сериозно - казвайте какво ще правим за утре и ще правим ли нещо изобщо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЙ Е АЗ ША ДОЙДА :D

 

Като гледам "нестихващия" интерес към темата, май само ти ще ходиш :mrgreen: . Сега сериозно - казвайте какво ще правим за утре и ще правим ли нещо изобщо?

 

 

Ти трай и се готви за у събота за мръвките :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.