Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет :)


andreicho1

Recommended Posts

Здравейте съфорумци :) баща ми сега мисли да си взима 2ра ръка Skoda superb и сега разгледах офертите в mobile.bg и ми грабнаха окото две. Едната пише че е с двигател 1.9 TDI-PD 165КС 2003та а другага 1.9 TDI 101КС 2005та Единстеното което ме съмнява са тези 165КС :?: Какво бихте ме посъветвали и ако знаете други оферти за 2ръка :roll:

Благодаря предварително ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата, която пише че е 165 коня, видимо е "пипната" тук-там, така че ако собственикът е сложил и чип, е много вероятно наистина да е с увеличена до 165 к. с. мощност. Иначе не пречи да попиташ в някоя от големите автокъщи дали при партньорите им от други държави има вмомента читав Супърб, който да ти доставят ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офертата е наистина много добра-чак съмнителна. Трябва да се види от специалист. На тия километри с тия екстри наистина си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мое мнение за двата Супърба, може и да греша. Не е подадена правилно информация за двигателите - за първия, който е дизелов с мощност 165 к.с. най вероятно става въпрос за 2.5 V6 TDI, а не за 1.9 TDI и мощността реално е 164 к.с. - такъв двигател е монтирван на първото поколение Супърб-и и е първия, който Шкода спряха да му монтират, много капризен бил (не е мое мнение). За втората оферта съм склонен да вярвам, че мощността на колата е 115 коня, а не 101, такъв двигател дори в момента има на останалите бройки от Супърб 1, наред с бензиновия 2.0 FSI със 150 к.с и дизеловия 2.0 TDI със 140 к.с.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мое мнение за двата Супърба, може и да греша. Не е подадена правилно информация за двигателите - за първия, който е дизелов с мощност 165 к.с. най вероятно става въпрос за 2.5 V6 TDI, а не за 1.9 TDI и мощността реално е 164 к.с. - такъв двигател е монтирван на първото поколение Супърб-и и е първия, който Шкода спряха да му монтират, много капризен бил (не е мое мнение). За втората оферта съм склонен да вярвам, че мощността на колата е 115 коня, а не 101, такъв двигател дори в момента има на останалите бройки от Супърб 1, наред с бензиновия 2.0 FSI със 150 к.с и дизеловия 2.0 TDI със 140 к.с.

 

Поздрави.

 

За да сме най-точни е 163 к.с. Влиза в долния праг без акциз. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Упс, черпил съм го черния флагман един кон отгоре, сори. :mrgreen: Мерси, колега ikonoma. smile162 smile159 Сега загледах втората обява, за белия Супърб - писали са го категория пикап. smile151 Най-добре е на място да се иде и да се видят колите, че кви смешки се пишат в нета.................. :mrgreen:

 

Поздрaви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кола втора ръка се купува ИЗЦЯЛО и САМО на късмет......казвам го от личен опит ;) Мога само да те поздравя за избора - супърба е супер автомобил така че хвърляй се смело към покупката :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте съфорумци :) баща ми сега мисли да си взима 2ра ръка Skoda superb и сега разгледах офертите в mobile.bg и ми грабнаха окото две. Едната пише че е с двигател 1.9 TDI-PD 165КС 2003та а другага 1.9 TDI 101КС 2005та Единстеното което ме съмнява са тези 165КС :?: Какво бихте ме посъветвали и ако знаете други оферти за 2ръка :roll:

Благодаря предварително ;)

 

Бих ти предложил както и колегата The Freshmaker да говориш с големите автокъщи. Те имат контакти в дистрибутори и дилъри по Европата и ще ти намерят нещо читаво. Има известно оскъпяване наистина. При всички случаи ти дават гаранция за километри.

Ако имаш интерес на лично ще ти пратя контакт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.