Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здраво ми играе стрелката


vipera

Recommended Posts

Вече трета година я карам колата и здраво ме дразни стрелката на километража. До 40 скача почти в целия диапазон. После се успокоява. Чува се някакво цъкане в километража. Смених пет километража и скоростната кутия, но проблема си остана. Жилото го вадих цялото. Право си е и няма скъсани нишки. Не ми се набутва да сменям бронята на жилото, защото хич не съм убеден, че е от това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зная, че въпросното "цъкане" се чува известно време преди да се скъса жилото. Поне при МВ-то ми преди да се скъса жило на километраж цъкаше и играеше стрелката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.