Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дилема


Recommended Posts

Чл. 105. (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) (1) Забранява се ограничаване на видимостта през челното стъкло и през страничните стъкла на автомобила, осигуряващи видимостта на водача към пътя, както и намаляване на прозрачността им.

 

(2) Ограничаване на видимостта през стъклата на задните врати на леките автомобили, както и намаляване на прозрачността им, се допуска само при наличие на огледала за виждане назад от двете страни на автомобила.

 

 

Така написано никъде не се споменава стъклото за задно виждане, а и при условие че в моята шкода фабия комби това стъкло се пада на 5 ВРАТА която е от зад, а аз имам огледала за задно виждане не би трябвало да имам никакъв проблем с КАТ. Но уви те си пишат актовете до колкото съм запознат. Бих бил радостен ако обсъдим дадения казус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем със затъмняването на петата врата. Е, стига да имаш изправни огледала :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR е прав. Всичките ми коли до сега са били със затъмнени задни стъкла и никога не съм имал проблем. Щом не го пише изрищно в закона, няма как да ти пишат акт. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.