Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с централното закл. Octavia 1.9 tdi


veselin_1

Recommended Posts

Здравейте! Скоро си купих Octavia 1,9tdi 90 коня, но имам проблем в дясната предна врата. Не иска да се заключи с централното, а с ключа се заключва. Ходих на майстор а той каза, че имам проблем с компютъра на вратата. Моля Ви, помогнете, какво да правя?

 

 

Bobi Doctora Edit: В този форум е прието да се пише на КИРИЛИЦА! "Преведох" поста ти, но само този път. Всички останали "включвания" на маймуница ще бъдат незебавно изтривани!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Скоро си купих Octavia 1,9tdi 90 коня, но имам проблем в дясната предна врата. Не иска да се заключи с централното, а с ключа се заключва. Ходих на майстор а той каза, че имам проблем с компютъра на вратата. Моля Ви, помогнете, какво да правя?

 

Добре дошъл във форума! :lol: И внимавай с кирилицата :mrgreen: Тоя майстор - дето си ходил при него - да вземеш да го зарежеш. ВРАТАТА НЯМА КОМПЮТЪР :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Принципно аз се опитвам да "лекувам" подобни проблеми по колите. Най-вероятно става въпрос за повреда в машинката. Трябва да се погледне дали е механичен или електрически. Кофтито е, че съм кът с времет напоследък. Пиши ми на ЛС да се уговорим за един "преглед".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би "МАЙСТОРА" е имал предвид електрическите стъкла , които си имат контролер , но това е друга работа.

Централното заключване , както е споменал по-горе колегата няма КОМПЮТЪР :) , има си изпълнителни машинки с електрическо управление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би "МАЙСТОРА" е имал предвид електрическите стъкла , които си имат контролер , но това е друга работа.

Централното заключване , както е споменал по-горе колегата няма КОМПЮТЪР :) , има си изпълнителни машинки с електрическо управление.

 

 

Контролерът е един и той отговаря за вратите (стъкла, сигнал отворено/затворено, заключване, плафон, осветление багажник и т.н)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Bobi Doctora" - Може ли и аз да си запиша час за преглед, за проблем с централното заключване на задната дясна врата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Bobi Doctora" - Може ли и аз да си запиша час за преглед, за проблем с централното заключване на задната дясна врата?

 

 

Давайте на ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хоп и тук ще се включа

и аз имам проблем само че с две задни врати и стъклата към тях бях пуснал и тема (http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... highlight= ) но нищо смислено не ми казаха само Bobi Doctora и то до някъде ако може да се видим до кажа какво точно аз знам по въпроса и той да каже дали е тъка и има ли лек тази работа

 

p.s тия октита явно едни и същи проблеми имат та ще е добри да намерим лек

p.s p.s какво ми прави темата за октавия в раздела за фабия :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тези кадето са на далече и имат същия проблем как да разберат как да си го отстранят само на Лични ли ? Пишете ако знаете или поствайте снимков материал за тези по-незнаещите да си представят поне къде е проблема нали за това е форума ;)

 

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тези кадето са на далече и имат същия проблем как да разберат как да си го отстранят само на Лични ли ? Пишете ако знаете или поствайте снимков материал за тези по-незнаещите да си представят поне къде е проблема нали за това е форума ;)

 

Поздрави !

 

Подкрепям ! :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тези кадето са на далече и имат същия проблем как да разберат как да си го отстранят само на Лични ли ? Пишете ако знаете или поствайте снимков материал за тези по-незнаещите да си представят поне къде е проблема нали за това е форума ;)

 

Поздрави !

 

Подкрепям ! :idea:

 

 

Така де, така. Аз не уточних - ЛС - тата бяха за тези, дето са от София и ме познават, пък и се засичаме с тях доста често (НИМ). Естествено, че форумът е за тая работа :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.