Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

луд луд 105 rs turbo vvti 16v twisark 4x4 xeon slc Mpower


Recommended Posts

не се хилете ще ви чуя :evil: човека е достоен за уважение повече от всички нас :!: едва ли някои обича колата си повече от него едва ли би я продал някога :!: за разлика от много от нас :!: някои ден ако остарея ще си направя и аз такава кукла не не неиронизирам колегата :!: ще оделя един ден ще го намеря и ще му дам една лепенка шкода клуб бг. никои неможе да ме спре нека да се хилят мръсните голфове (забелязах че няма само такава лепенка :!: колко ли му е пенсията на човечеца ще му дам две три се ще им намери място :D кърти бахти ..... )

006141080-big.jpg

006141081-big.jpg

006141082-big.jpg

има и страничен сеник а аа ;)

006141083-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма толкова лъскава задна броня в целия клуб сигорен съм :roll:

ааааааааа как ще я сънувам таз 105 чка цяла вечер :D:D луд луд

бахти ................разширена 14-ска луд луд

006141105-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам,обаче фаровете направо цепят мрака :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факта, че си обича колата е прекрасен. Ама...доста е кичозна милата Шкода. Май е по-натруфена от ирански ТИР :roll: . Но все пак евала - 99% от хората на неговата възраст щяха просто да си карат колата, без изобщо да им пука дали е с лъскава задна броня, примерно, или с по-широки джанти ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

плаша се!!! Идеята на тунинга е да си направиш уникалта колата, но като гледам в каква посока е тръгнала тази само едно говорители и липсват и да приканва хората към цирка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ся човека е от друго поколение и явно това му е разбирането за тунинг-да я понакичи. Евала му, дано да има повече хора на неговата възраст, които да се грижат за колата си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окрийте десетте разлики между въпросната Шкода и снимките по-долу :mrgreen:. Аз лично се затруднявам... :P

 

Снимка 1

Снимка 2

Снимка 3

Снимка 4

Снимка 5

Снимка 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окрийте десетте разлики между въпросната Шкода и снимките по-долу :mrgreen:. Аз лично се затруднявам... :P

 

Снимка 1

Снимка 2

Снимка 3

Снимка 4

Снимка 5

Снимка 6

Снимка 5 К_Ъ_Р_Т_И !!!!!! smile066 Корабът Стар Трек е по-бедно оборудван :lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимка 5 К_Ъ_Р_Т_И !!!!!! smile066 Корабът Стар Трек е по-бедно оборудван :lol:

 

Може би създателите на Стар Трек са били вдъхновени от тази Шкода 110R :D !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога от тия снимки който си пуснал, започнаха да ми харесват гоУфовете. От всички снимки тоя е най изчистения и в най- неусран вид

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален *** е тоя ! Бахти, направо ми иде да му избия зъбите ](*,) :mrgreen: Чудя се да се смея ли, да плача ли...

:lol: напоследак много се чепкаме с теб да не си помислиш нещо лошо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ми допада начина, по който човека е "накичил" автомобила си. Повечето хора на неговата възраст или ги изоставят да окапват пред блоковете/дворовете или ги пращат към "Вечния живот" (НАДИН).

 

П.П. А този http://www.tuning.cz/a1000:skoda-rapid/ Rapid харесва ли Ви? Мен ето такъв "модерен" тунинг, след който не можеш да разбереш всъщност каква е колата ме дразни много повече. Дори в първия момент, когато видях предницата помислих, че е поредния ГоУф 1 без предна броня :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ми допада начина, по който човека е "накичил" автомобила си. Повечето хора на неговата възраст или ги изоставят да окапват пред блоковете/дворовете или ги пращат към "Вечния живот" (НАДИН).

 

П.П. А този http://www.tuning.cz/a1000:skoda-rapid/ Rapid харесва ли Ви? Мен ето такъв "модерен" тунинг, след който не можеш да разбереш всъщност каква е колата ме дразни много повече. Дори в първия момент, когато видях предницата помислих, че е поредния ГоУф 1 без предна броня :evil:

 

Мани ги чехите както Отгората каза миналата седмица като се видяхме "Чехите си падат по циганията" и съм на мнеговото мнение, така че те не са голям критерии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На една отснимките е пак търновската шкода , само че на по-ранен етп от "тунинга". Май и цвета е друг, ма то е май от фотоапарата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На една отснимките е пак търновската шкода , само че на по-ранен етп от "тунинга". Май и цвета е друг, ма то е май от фотоапарата :mrgreen:
Да, няма ги А5, Rover, S200, 4-тия стоп и 3-те антени smile174
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насе, що се засягаш бе, да не ти е личен приятел тоя пич.

 

П.п.: Моля ви, за циганския тунинг и чехите - нека не го коментираме (всяко стадо си има черни овци). Но от нас по-големи цигани в тунинга няма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чехите са малко палачори,не изпипват нещата-някой от тях.

Но захванат ли се с нещо както трябва-го довършват и то по уникален начин.

(наблюдения от Докси)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ходил на Докси но снимки в интернет колкото искаш, и една от малкото направени от до е тази

 

154.jpg

 

99% от останалите са подобни боклуци

 

13023863.jpg

07000973.jpg

 

Но се отклонихме много от темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.