Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Fabia vRS-Niki D_power


Recommended Posts

Ще си позволя да си пусна тема за колата на един авер.

 

Момчето се казва Николай и е от София.Много готин пич-винаги ще се отзове и ще се опита да помогне с каквото може.

Много земен човек,запознахме се случайно пред катедралата във Варна.Голям манияк е и много си къта колата.

 

Освен това ми помогна за джантите и за гумите(той направо ги купи за мен) на супер оферта-благодарение на него.

 

при опит да си почерни решетката-счупи хром пластмасата :)

006151810.jpg

 

О.З. Ултралеггера 17

006151812.jpg

006151814.jpg

 

Мод-задна чистачка от ПОЛО :)

006151831.jpg

 

Красавица!

006151834.jpg

 

Колата е модел 2006 с BLT двигател.Има няколко жокера.Пружини Ейбах и още........... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кукличка 8) Ама стига бе пич получавам чуство за малоценност с тая твойта кола и на приятелят ти :lol: Много добре и стоят озетките , поздрави на приятеля и все така да си я кътка !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да се прави. О.З. мания ни тресеяе с него.

При запознанството ни на катедралата-главно ме подтикна това,че той доста се вторачи в колата.(Значи е фен).

Тогава имаше ОЗ Ултралегера 16ки!

Има пик,даже и дръпка на една от срещите!

И така разменихме си телефоните и след около 3 месеца ми звънна и си говорихем около час.

Доста идеи ми даде за автомобила,а самич той също има доста интересни неща замислени в главата си.

Един ден ме надъха за джанти-обмислихме,кой какви ще вземе-разбрахме се-да не са еднакви все пак и тн............

 

Та така...............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте го хвалели,ще вземе да се възгордее и ще замрази колата!

 

Още трчбва НИКИ,още............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте го хвалели,ще вземе да се възгордее и ще замрази колата!

 

Още трчбва НИКИ,още............

Е,има още много хляб да изяде и много сигнали да получи, докато те стигне :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поста беше в рамките на шегата.Ники знае мнението ми,че колата му е супер.

А и доста по често получава факсове от мен.(мойте са частични стъпка по стъпка) а неговите са мажабни тип пълна промяна-кога ли ще му избият съвсем сачмите и ще избухне се чудя?

 

Май ще е скоро.................. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

215/40 R17 подсилени с добър борд-че на тгези джанти с 8J не е лесно да се сложат 215!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.